Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Okresní soud v Teplicích

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše požadavky. Všem zákazníkům poskytujeme kvalitní poradenství. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování stížností. Pracujeme na vyřízení vašich žádostí. Jednáme ochotně a rychle. Zjistíme Vám, kdy mají jednotlivé odbory státního úřadu otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Písnička

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Serióznost je pro nás součástí vzdělávání. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Management naší vzdělávací instituce se zaměřil na kvality a ochotu zaměstnanců. Zdravý vývoj dětí podporujeme pestrou stravou a dodržováním pitného režimu. Využijte nabídky obědů v naší jídelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální ZŠ a Speciální MŠ Teplice, Trnovanská

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Jsme ochotní. Kvalitně vzdělávat vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. V naší mateřské škole se o vaše děti postaráme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení vodohospodářů ČR - oblastní sdružení Severočeského kraje

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Teplice

Všechny státní úřady zajišťují správné fungování státu. Máme otevřeno během úředních hodin, při kterých vám budeme věnovat svůj čas. Naše organizace je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v oblasti státních úřadů. Můžete nás vyhledat s žádostí o vyřízení stížností. Vyřídíme vaši žádost bez zbytečného čekání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje - Územní odbor Teplice

Představujeme bezpečnostní instituci. Oslovte naši instituci, pokud potřebujete pomoc. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech. Naše instituce využívá moderní styly komunikace. Zajišťujeme odborný výcvik. Své poslání naplňujeme také při výkonu státního požárního dozoru. Součástí našich aktivit je také zajištění požárního dozoru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok, a.s.

Naše dovolené u moře přináší zákazníkům relaxaci, odpočinek, nezapomenutelné zážitky a jedinečnou atmosféru. Dovolenou na míru vám sestavíme na naší pobočce. Odpočiňte si na luxusním eurovíkendu z naší nabídky. Naše cestovní kancelář nabízí nejširší nabídku letních zájezdů. Prodáváme letenky do celého světa. S naší jízdenkou cestujte bez starostí. Naši klienti rádi využívají našich výhodných cen k nákupu sportovních zájezdů. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku poznávacích zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INVEST - STAR, s.r.o.

Naše autodoprava poskytuje kvalitní služby. Naše služby provádíme profesionálně a ochotně. Neváhejte využít naši silniční dopravu a přepravu. Kvalita je pro nás to nejdůležitější. Naší rychlostí budete potěšeni. Spolehlivé služby nejen v rámci nákladní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogické centrum Ústí nad Labem, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, o.p.s.

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Za serióznost ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie Permoník

Nabídka pizzy a italských specialit. K dispozici je internetové připojení Wi-Fi. Zajišťujeme nekuřácký prostor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku