Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

Občanské sdružení D.R.A.K.

Poskytujeme okamžitou humanitární pomoc při mimořádných událostech. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Náš ochotný přístup bereme jako samozřejmost. Jsme ochotni pomoci v nouzi. V naší instituci si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Misijní skupina Křesťanské společenství Liberec

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Církevními službami pomáháme lidem v nouzi. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Rádi vás uvítáme na duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunistická strana Čech a Moravy

Jsme strana, která nabízí účast na politickém životě. Členové naší strany jsou otevřeni nápadům a názorům voličů. Naši představitelé mají znalosti v různých oblastech vysoké politiky. Program naší politické strany se skládá jen ze srozumitelných cílů. U naší strany můžete počítat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Liberec - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Liberci, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Liberec - práce v Chrastavě, Českém Dubu a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Liberecký kraj

Řešte vaše problémy s naší samosprávou. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytují poradenství v oblasti fungování samosprávy. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám můžeme slíbit. Jsme tu pro vás a máme otevřeno během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte nějaké dotazy ohledně živnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Liberec, Elišky Krásnohorské - Internát

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Využijte možnosti prohlédnout si naši mateřskou školu. Naše základní škola připraví žáky nejen na budoucí studium, ale i pro život. K dispozici je rovněž jídelna. Nabízíme vzdělávání v oblasti vedení vlastního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vazební věznice Liberec

V naší bezpečnostní instituci jsme připraveni přispět k úspěšnému řešení náročných situací. Policie České republiky poskytuje ochranu občanům. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace. V případě potřeby Vám zajistíme ochranu. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech. Využijte naši nabídku na pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ozdravovna Radostín, o.p.s.

Našim klientů na cestách se snažíme zajistit maximální pohodlí a komfort tak, aby prožili bezstarostnou dovolenou. Ochotní zaměstnanci naší pobočky se vždy snaží poskytnout klientům maximální komfort spojený se službami z oblasti cestovního ruchu. Pokud k odpočinku nepotřebujete dlouhou dobu, vyberte si mezi našimi víkendovými pobyty. Nabízíme Vám dovolenou se sportovním a zábavným programem po celý den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Petera

Provádíme komplexní služby v autodopravě. Náš tým řidičů je vždy připravený zužitkovat svoje znalosti a zkušenosti v praxi. Nabízíme rychlé vyřízení vašich požadavků. Naši prioritou je serioznost ke klientovi. Nabízíme kvalitní služby v rámci dopravy a přepravy. Hledáte-li ochotného a schopného přepravce, obraťte se na nás. Zabýváme se poskytováním kurýrních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V - Klub

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V našem sdružení preferujeme serioznost Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku