Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

Občanská demokratická strana

Naši nabídku účastnit se politického života může využít každý člen strany. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Spolehněte se na otevřenost naší strany. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné. Zaměřujeme se na dodržování demokracie. Dbáme na to, aby byly dodrženy principy svobody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nejvyšší kontrolní úřad

Naše nabídka na účast na politickém životě vás zaručeně osloví. Jsme specialisté na stanovení a plnění srozumitelných cílů. Naše strana se zaručí za ochotu svých členů při vyjednávání. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti. Zaručujeme se za otevřenost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strana pro otevřenou společnost

Našim členům nabízíme účast na politickém životě. Na ochotu naší strany se můžete spolehnout. Jsme velice otevřenou politickou stranou. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská společnost českých unitářů

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Máte možnost účastnit se společných setkávání. Vytváříme možnost získat duchovní vyrovnanost. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Organizujeme duchovní setkání. Navštivte také naši příjemnou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Naše strana nabízí účast na politickém životě. Spolehněte se na otevřenost naší strany. Na naše znalosti z politického života se můžete spolehnout. Plníme jen srozumitelné cíle. Deklarujeme ochotu spolupracovat se stranami podobného názorového spektra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová - KDU-ČSL

Využijte naší nabídky účasti na politickém životě. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti. Naše strana si svobody velmi cení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajský úřad Libereckého kraje

Dbáme, aby naše samospráva byla v souladu s potřebami obce a občanů. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování úřadu. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty našeho profesionálního personálu. Skvěle rozumíme vyřizování žádostí. Otevřeno máme vždy během úředních hodin. Vyřídíme pro vás i žádost o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská demokratická strana - ODS

Naše strana nabízí účast na politickém životě. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. Demokracie pro nás vždy bude klíčové téma. Naše strana si svobody velmi cení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Židovská obec Liberec

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Demokratická regionální strana

Máme pro vás nabídku k účasti na politickém životě. Součástí programu naší strany je otevřenost ke všem lidem. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých. Přečtěte si srozumitelné cíle naší strany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku