Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

31. brigáda radiační, chemické a biologické ochrany Liberec

Naše politická strana nabízí možnost zúčastnit se politického života. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vzděláním proti krizi - Sustainable future o.s.

Zabýváme se poskytováním humanitární pomoci. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci. Pracovníci ochotni poradit jsou u nás vždy připraveni. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní inspektorát práce pro Ústecký kraj a Liberecký kraj

Nabídka účasti na politickém životě je u nás garantována. Jsme politickou stranou se srozumitelnými cíli. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Představitelé naší strany jsou při vyjednávání velice ochotní. Na naše znalosti z politického života se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GIPSY HANDICAP HELP o.s.- Pomoc v tíživé životní situaci

V naší instituci se zaměřujeme na zajištění humanitární pomoci. Jednou z našich činností je také poradenství. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Věnujte svůj čas třeba našim zajímavým volnočasovým aktivitám. K dispozici vám je náš osobní asistent.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje - Pomoc v tíživé životní situaci

Jsme humanitární organizace, jejíž hlavní náplní je humanitární pomoc. V naší kompetenci je rovněž pomoc v nouzi. Specializujeme se na poradenství v oblasti neziskové a humanitární pomoci. Pořádáme vzájemná setkávání. Seriózní poznatky získané z naší praxe využíváme v každém dalším projektu. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Liberec - Domov sv. Anny- Pomoc v tíživé životní situaci

Naše humanitární pomoc je zde pro všechny potřebné. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Služby poradenství naší instituce zaručeně oceníte. Připravujeme program pro seniory. Pro děti připravujeme zábavný a zajímavý program. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Přijďte se k nám zapojit do našich volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Škola hrou- Výchova dětí

Zajišťujeme sociální pomoc a podporu v nepříznivé životní situaci. Zajišťujeme hmotnou pomoc v nouzi. Organizujeme také pravidelné setkávání. Přivítáme pomoc každého seriózního člověka nebo firmy. Všichni senioři jsou v naší organizaci vítáni. Naše instituce připravuje zábavu pro mládež. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Okleštěk

Poskytnutí sociální pomoci každému, kteří ji potřebuje, je hlavním cílem naší organizace. U nás se dočkáte pouze ochotného a vstřícného přístupu. Zajišťujeme hmotnou pomoc v nouzi. Věříme v serióznost našich partnerů. Navštěvujte některý z našich kurzů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Praze 10 - Strašnice

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Pořádáme společná setkávání. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lidové stavby

Připravujeme humanitární pomoc. Máme pro vás maximálně ochotný personál. Využijte kvalitní služby našeho poradenství. Pomáháme všem, kteří se ocitli v nouzi. Vyvíjíme snahy pro zachování tradičních zvyků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku