Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

Josef Macoun CZ

Poskytování služeb spojených s autodopravou je hlavní doménou naší společnosti. Naše rychlostvás překvapí. Znalost oboru je jednou z nejdůležitějších hodnot naší společnosti. Jsme dopravní firma, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Spolehlivost v rámci silniční dopravy je u nás garantována. Při poskytování přepravních služeb od nás můžete očekávat profesionalitu a serióznost. Všechny služby, které poskytujeme, provádíme velmi kvalitně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Oppolzer, přepravy zásilek

Staráme se o rychlou a spolehlivou autodopravu. Ochota je pro nás vždy na předních příčkách. Uvědomujeme si důležitost serioznosti. Díky své rychlosti úspěšně konkurujeme i zavedenějším firmám. Naše dopravní kancelář nabízí služby o vysoké kvalitě. Poskytujeme také služby z oblasti silniční dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Libereci

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. Naši zaměstnanci se vás vždy ujmou s ochotou pomoci. Naší náplní je také vyřizování žádostí. Pro veřejnost je u nás otevřeno během úředních hodin. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok, a.s.

Překrásnou dovolenou u moře si můžete zakoupit na naší pobočce. Rádi vyhovíme přáním a požadavkům našich klientů a sestavíme pro ně zájezd na míru. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku eurovíkendů. Naše cestovní kancelář nabízí letní poznávací zájezdy, aktivní dovolenou, turistiku a treking. Zprostředkujeme Vám letenku na jakékoliv místo na světě. Distribujeme jízdenky pro Vaše jednodušší cestování. S našimi sportovními zájezdy můžete aktivně strávit vaši dovolenou. Nabízíme Vám příjemný pobyt spojený s nejrůznějšími poznávacími výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Royal Maharaja,Indicka Restaurace

We are the only Original Indian Restaurant based in the city of Liberec and Hradec Kralove.We offer the authentic and original recepce of Indian food with delecious taste.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OM Indická a Nepálská restaurace

Provozujeme indickou restauraci. Vaříme tradiční a autentickou kuchyni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace The Royal Maharaja

Provoz indické restaurace. Nabídka vegetariánské i nevegetariánské kuchyně. Možnost zapůjčení vodní dýmky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum vzdělanosti Libereckého kraje

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naše mateřská škola při práci s dětmi respektujeme jejich potřeby i zájmy. Na naše gymnázium se můžete spolehnout. Všechny naše semináře jsou velice zajímavé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje - Hasičský sbory

Představujeme bezpečnostní instituci. Policie České republiky je poskytovatelem služeb veřejnosti. Přinášíme možnost ochrany při nejrůznějších náročných situacích. Zajišťujeme pomoc Vám i Vašim blízkým. Poskytování užitečných informací je součástí naší činnosti. Ochrana vašich životů je pro nás na prvním místě. Pomáháme chránit životy, zdraví a majetek obyvatel. Každý rok pořádáme řadu akcí pro veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jindrák, přepravy koní

Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti autodopravy. Od zaměstnanců naší dopravní kanceláře můžete očekávat velice seriózní jednání. Můžete se spolehnout na rychlost našich služeb. Silniční doprava je obor, kterému věnujeme maximální pozornost. Pro přepravu jsme najali zkušené řidiče s ověřenými znalostmi a dovednostmi. Jsme společnost zaměřená na osobní přepravu, která se zaručí za ochotu svých zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku