Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

Okresní státní zastupitelství v Liberci

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše požadavky. Jsme státní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Řídíme se pravidly pro přijímání a vyřizování stížností. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům. Zabýváme se odborným vyřizováním vašich žádostí. Kromě jiného se specializujeme i na stíhání osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajský soud v Ústí nad Labem

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. Když se obrátíte na náš státní úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech státu. Vyřizování vašich žádostí pro nás není problém. Jednotlivá oddělení naší státní organizace mají otevřeno během svých úředních hodin. Vyřizujeme stížnosti k vaší spokojenosti. Naši úředníci jsou ochotní každý den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení studentů,rodičů a přátel školy při Gymnáziu F.X.Šaldy- Studentský a absolventský spolek

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Zaručíme Vám serióznost jednání. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Hošek - Autodoprava

Zajišťujeme autodopravu za rozumnou cenu. Máme odborné znalosti. Naše služby poskytujeme s úsměvem a ochotou. Serióznost je při poskytování našich služeb prioritou. Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu dopravy či přepravy. Naší neobvyklou rychlost jednání můžete kdykoli využít.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štefan Nejeschleba, přeprava

Naše firma má bohaté zkušenosti s provozováním spolehlivé autodopravy. Poskytujeme vysoce kvalitní služby. Pro naše klienty poskytujeme i služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Snadno Vám zajistíme i služby letecké dopravy a přepravy. Jsme tou správnou volbou v oblasti námořní přepravy. Zařídíme pro Vás služby kamionové dopravy a přepravy. V oblasti mezinárodní dopravy máme bohaté zkušenosti. Poskytujeme služby v oblasti vnitrostátní dopravy. Nabízíme také službu skladování Vašeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

V popředí naší nabídky najdete vždy seriózní služby. Nabízíme vám bezstarostnou dovolenou. Naši specialisté, na cestovní služby, se vám budou vždy ochotně věnovat a vždy Vám dobře poradí. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti cestovních zájezdů. Nemusíte se bát úpadku kanceláře, jsme proti němu pojištění dle zákona. Nejvyšší kvalitu našich služeb Vám můžeme zaručit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAMPANATOUR s.r.o.

Odpočiňte si od všedních starostí při některém z našich víkendových pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky pobytových zájezdů. Poskytujeme i výhodnou nabídku poznávacích zájezdů. Zajišťujeme také sportovní zájezdy. Vybereme Vám last minute pobyt dle Vašich požadavků. Vyberte si ze široké nabídky našich cestovních pojištění. Specializujeme se distribuci levných letenek. Poznávejte evropská města s nabídkou našich eurovíkendů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ při nemocnici Liberec, Husova- Speciální

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. V naší mateřské škole naučíme vaše děti se správně stravovat. Součástí naší instituce je i vlastní jídelna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec, Lužickáubytování dětí různých věkových kategorií.

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEST TOUR LIBEREC s.r.o.

Naše pobočka v rámci poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu důsledně dbá na vysokou kvalitu. Vybereme Vám pobyt u moře dle Vašich požadavků. Odpočiňte si na zimní dovolené od nás. Přinášíme také možnost letních pobytů. Naše firma nabízí letenky do různých atraktivních destinací. Naši zákazníci si velmi oblíbili exotickou dovolenou z last minute nabídky naší společnosti. Specializujeme se na poznávací zájezdy. K dispozici máme i víkendové pobyty. Vyzkoušejte naši nabídku školních zájezdů a výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku