Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

Turistik.cz

Naše odborné znalosti v oblasti cestovních služeb jistě oceníte. Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, pro vás zajistí špičkový servis a maximální komfort na cestách. Našim zákazníkům poskytujeme nejlepší kvalitu cestovních služeb. S naší cestovní kanceláří zažijete bezstarostnou dovolenou. Ochota pracovníků naší agentury je na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Server České hory

Služby vždy poskytujeme ochotně. S námi vás čeká bezstarostná dovolená. Jako firma působící v cestovním ruchu si potrpíme na jeho vysokou znalost. Všechny naše zájezdy jsou pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře. Na kvalitu naší cestovní kanceláře se můžete spolehnout. Přizpůsobíme last minute pobyt Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Velký Valtinov

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Ve všem vám poradíme. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Přímo v naší instituci najdete také bohatě naplněnou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klára Valentová, zájezdy

Jsme cestovní kancelář, která si zakládá na své ochotě ke klientům. Jsme společnost na cestovní zájezdy, na jejíž serioznosti si zakládáme. Specializujeme se na školní zájezdy a výlety na vysoké úrovni. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů. K zájezdu je možné objednat i letenky. Nabízíme zájezdy na míru za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Liberec- Policie České republiky

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. Jsme státní organizace, která se zaměřuje na vyřizování žádostí od občanů. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. Jsme státní úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Navštivte naši státní organizaci během úředních hodin, kdy máme otevřeno. V případě potřeby se můžete obrátit na policii. Využijte služeb naší kriminální policie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Výzkumného ústavu textilních strojů Liberec - Studijní a vědecké knihovny

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Ochotu našich vyučujících nabízíme na prvním místě. Ve všem vám poradíme. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská vědecká knihovna v Liberci - Studijní a vědecké knihovny

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Rozšiřte si u nás své znalosti. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Za serióznost ručíme. Poradíme vám, jak fotit při různých příležitostech. Ukážeme vám, jak být dobrým knihařem. Pokud rádi čtete, v naší knihovně se vám dostanou do ruky nové knihy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazyková škola LINGO

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LITE Liberec, o.p.s

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Vít, doprava

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. Úsměv a ochota je pro nás samozřejmostí. Naši zaměstnanci s vámi budou jednat vždy seriózně. Na naši špičkovou mezinárodní přepravu spoléhá již řada klientů. Patříme mezi významné poskytovatele komplexních služeb ve vnitrostátní dopravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku