Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

ZŠ praktická, Liberec, Gollova

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Vaše děti si naši základní školu oblíbí. Vychutnejte si pokrmy z naší příjemné jídelny. Nabízíme příjemné prostředí naší družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecká autobusová doprava, s.r.o.

Naší hlavní činností je autodoprava s maximálním přizpůsobením požadavkům klienta. V naší nabídce služeb je autobusová doprava. Na požádání Vám zajistíme služby autobusové dopravy a přepravy. Mezinárodní doprava je naší specializací. Vnitrostátní doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD Liberec, a.s.

Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na autodopravu. K našemu zákazníkovi přistupujeme se 100% ochotou. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti dopravy. Využijte služeb autobusové dopravy a přepravy. V rámci našeho portfolia služeb nabízíme pro zákazníky osobní dopravu a přepravu. Sjednejte si u nás i dopravu na Vámi zvolený zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD Liberec, a.s.

Naší snahou je poskytnout vám kompletní servis v autodopravě. Poskytujeme spolehlivé přepravní služby se zaměřením na individuální přístup a ochotu při řešení požadavků klientů. Kvalita a nejlepší doprava jedině u nás. Využijte služeb autobusové dopravy a přepravy. Sjednejte si u nás také služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Zprostředkujeme Vám dopravu na zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD Liberec, a.s.

Zabýváme se autodopravou se zárukou kvality. Naše společnost, která působí v oblasti zaměřené na dopravu a přepravu, má vysoké nároky na znalosti i zkušenosti personálu a kvalitu poskytovaných služeb. V oblasti ekonomických a rychlých řešení dopravy držíme prim v kvalitě. Ochotně zrealizujeme veškeré vaše požadavky v oblasti dopravy a přepravy. Nabízíme vám kvalitní služby v oblasti dopravy. Zajišťujeme osobní dopravu. Zařídíme Vám i dopravu na Vámi zvolený zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Liberecký kraj

Státní úřady jsou Vám otevřeny pro Vaše potřeby. Naše organizace si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Na vyřizování žádostí zaměstnáváme ty největší odborníky. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. Vyřídíme stížnosti včas a důkladně. Nahlaste svou nemovitost na našem katastrálním úřadu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BabyBoom Café - Dětská kavárna

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. Naším krédem je vysoká kvalita. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. V naší kavárně najdete i dětský koutek. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. Naše nekuřácká kavárna nabízí zajímavé prostředí s moderním vybavením. Provozujeme internetovou kavárnu. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Zámečku - Restaurační a pohostinská služba

Jsme firma, která má nejlepší restaurační služby na trhu. U nás v restauraci vám připravíme jídlo, na kterém si pochutnáte. Rádi vás obsloužíme v našich kuřáckých prostorách. Srdečně vás zveme do příjemného prostředí nekuřácké resturace. Do naší restaurace vybíráme velmi pečlivě příjemný personál. Díky našemu baru se u nás budete cítit skvěle. V naší restauraci můžete využít i šipky. Uspořádáme pro vás diskotéku. Zabavte se hrou na automatech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Vinkolo - Restaurační a pohostinské služba

Naše společnost poskytuje restaurační služby. Nám je ochota pomoci vlastní. Naše prostory nejsou kuřácké. Srdečně vás zveme do příjemného prostředí nekuřácké resturace. Připravíme vše pro Vaše posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Severočeského muzea v Liberci

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Poskytujeme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku