Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

Irská restaurace Black Horse

Provozujeme hospůdku, kterou si zamilujete. V naší hospodě si můžete načepovat pivo sami. U nás poskytujeme nejvyšší kvalitu našich služeb pro každého. Svým zákazníkům nabízíme posezení v příjemném prostředí. Nabízíme velký výběr kvalitních vín. Jídlo si můžete vybrat z bohatého menu. Naše restaurace Vás zve na speciality české kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ánanda- Vegetariánská

Nabízíme nabídku teplých i studených vegetariánských jídel. Prodej zdravé výživy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ T.G.Masaryka Hrádek nad Nisou- S rozšířenou výukou

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Naše základní škola je dobrým místem ke vzdělání. Občerstvení nabízíme v naší příjemné jídelně. Díky naší družině nemusíte z práce pospíchat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec u Podkovy

Provozujeme restauraci s nabídkou grilovaných specialit a bio pokrmů. Nabízíme českou kuchyni a zvěřinu. Připravujeme denní menu. Pořádáme letní grilování na terase s dětským hřištěm. Zajišťujeme catering pro svatby, hostiny, narozeniny, party a jiné společenské a firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Farma Vysoká

Provozujeme restauraci na farmě s nabídkou české i mezinárodní kuchyně a portugalských vín. Možnost pořádání firemních akcí, soustředění. Pořádáme jehněčí, rybí a zvěřinové hody a country večery.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová Akropolis o.s.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Pořádáme společná setkávání svých členů. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzitní knihovna Technické univerzity v Liberci - Knihovny při VŠ

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni. Vzděláváme nové úspěšné architekty. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec, Lužická- Zvláštní, pomocnou a speciální školu

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce. Naše základní škola je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Alvalída, s.r.o.- Zvláštní, pomocnou a speciální škola

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Liberec, Elišky Krásnohorské

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. O naše studenty se ochotně staráme. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. V naší mateřské škole se nikdo nenudí. Źáky naší základní školy učíme nejenom základním vědomostem, ale i konfrontaci s vrstevníky a řešení problémů. Zavítejte také do pěkné jídelny naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku