Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Liberec

 

Krajská veterinární správa pro Liberecký kraj- Státní organizace a úřad

Jsme státní úřad, který poskytuje služby občanům. Spolehněte se na to, že Vaše žádost bude vyřízena. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. Naše organizace se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Během poradenství vám poradíme s vašimi žádostmi. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Součástí naší veterinární správy je řešení záležitostí o týrání zvířat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského - Církevní

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Jsme specialisté v poradenských službách. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. V naší mateřské škole se nikdo nenudí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Prohlédněte si nabídku naší základní školy. Pokrmy z naší jídelny jsou velice chutné. Pokud potřebujete více času na svou práci, můžete své dítě umístit do naší družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.

Naše firma provozující autodopravu nabízí vysokou profesionalitu. Na naše silniční služby je vždy spolehnutí. Serioznost a preciznost je u nás na prvním místě. Pracujeme na zvyšování kvality. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší autobusové přepravy. Jsme tou správnou volbou v oblasti dopravy pro zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.

Naše služby se zaměřují na poskytování spolehlivé autodopravy. Znalost přepravních služeb si naši klienti pochvalují. Vaše požadavky v rámci silniční dopravy a přepravy ochotně splníme. Na serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše společnost disponuje při dopravě velkou ochotou. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti autobusové dopravy. Jsme tou správnou volbou v oblasti dopravy pro zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KORID LK, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá především poskytováním služeb spojených s autodopravou. Vyznačujeme se nejen spolehlivostí, ale i ochotou. Vaše přání vyřídíme velmi rychle. Součástí našich komplexních služeb je i silniční doprava. Velkou kvalitu nabízí naše doprava a přeprava. Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Frýdlant

Neváhejte kontaktovat náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. Můžete se na nás obrátit s vyřízením žádostí. Odbory našeho státního úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme s řešením vašich záležitostí. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti státní správy. Vyřizujeme stížnosti k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Country Saloon - Country salón

Provozování hostince je naší hlavní aktivitou. Nechte se oslovit naší bohatou nabídkou jídel. Ochotu našeho personálu nabízíme na prvním místě. Kvalita našich služeb je nám vlastní. Rádi Vám připravíme vína dle Vašich představ. Vyberte si u nás z nabídky vynikajícího občerstvení. Přijďte vyzkoušet naše pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Country

Provozujeme hostinec s pestrou nabídkou pro každou příležitost. V naší hospodě Vám k jídlu nabídneme osvěžující nápoj. Podáváme vynikající alkoholické nápoje dle přání zákazníků. Všechny alkoholické i nealkoholické nápoje nabízíme v harmonické hospodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zeměměřický a katastrální inspektorát v Liberci

Náš státní úřad je tu pro Vás. Zaměstnanci naší státní organizace mají své kanceláře pro občany otevřené během úředních hodin. Obraťte se na nás kdykoliv za účelem vyřizování vašich žádostí. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v oblasti státních úřadů. Vyřizujeme všechny přijaté stížnosti. Neváhejte využít ochoty našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku