Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Chrudim

 

Farní charita Hlinsko

Najděte s námi cestu k duchovnímu životu. Obraťte se na naši církev a pomůžeme Vám v nouzi. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BT-Jazykové kurzy

BT - Jazykové kurzy je jazyková škola v Heřmanově Městci, okres Chrudim. BT - Jazykové kurzy jsou vedeny Mgr. Blankou Tamchynovou. Jazyková škola se zaměřuje na výuku cizích jazyků, zejména jazyku anglickému. BT - Jazykové kurzy nabízí veřejné i soukromé hodiny pro dospělé a děti, firmy, organizace i MŠ, formou individuální, skupinovou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Hlinsko

Neobávejte se konzultovat vaše návrhy s naším samosprávním úřadem. Občanům poskytujeme poradenství. Podívejte se, kdy máme otevřeno během úředních hodin. Nabízíme možnost vyřizování Vašich žádostí. S ochotou vůči občanům u nás můžete počítat. Vydáváme povolení k vedení živnosti. Vydáváme koncesní listiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Pardubický kraj

Náš státní úřad se prioritně snaží o včasné vyřízení všech podání a žádostí, tak aby klienti byli maximálně spokojeni. Náš úřad nabízí také poradenství. Snažíme se o kladné vyřizování žádostí. Jsme policie, která poskytuje pomoc občanům. Jako organizace se podílíme na ochraně zvířat. V případě potřeby oslovte naši veterinární správu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště a praktická škola Chroustovice

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Ubytujte se v prostorách naší vzdělávací instituce. Využijte toho, že se přímo u nás můžete naučit být dobrým fotografem. Vzdělání v oboru zahradník s námi snadno získáte. Vzděláváme ty nejlepší aranžéry. Zabýváme se vzděláváním zedníků. Nabízíme kvalitní vzdělání pro truhláře. Tesaři u nás získají potřebné zkušenosti. S námi se můžete vyučit jako kvalitní zámečník. Přinášíme nabídku kvalitního stravování v naší jídelně. Odneste si dobré vzdělání z naší střední školy. S žáky naší základní školy pracují zkušení pedagogové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAlá CEstovní Kancelář

Know-how naší společnosti je kvalita nabízených služeb a ochotný personál, který poskytne v případě zájmu i poradenství každému klientovi. V nabídce jsou školní zájezdy a výlety poznávací i pobytové. Jsme cestovní agenturou, která vám připraví pobyt dle vašich představ, ať už se jedná o relaxaci či sportovní zážitky. Vaše děti zažijí na dětském táboře skvělé léto.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hrachovina - Přeprava nadměrných nákladů

Autodoprava, kterou zajišťujeme, je spolehlivá. Naší neobvyklou rychlost jednání můžete kdykoli využít. Naše dopravní služby jsou tu pro Vás ve vysoké kvalitě. Naše kamionová doprava je pro Vás tou správnou volbou. Nabízíme vám spolehlivou přepravu nadměrného nákladu. Postaráme se o bezpečný a rychlý odtah vašich vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie pod letištěm

Nekuřácká pizzerie s pravou italskou pecí. Příjemné prostředí, pposezení na zahrádce. Možnost pořádání rodinných oslav, firemních večírků, rautů apod. V době oběda nabíuíme menu za zvýhodněné ceny. Rozvoz jídel po Chrudimi a okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šance pro Tebe, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní doprava a spedice, s.r.o.

S autodopravou naší firmy dojedete nejdál. Budete spokojení s našimi znalostmi. Zaměřujeme se na silniční dopravu a přepravu za skvělou cenu. V oblasti dopravní přepravy vynikáme seriózností svých služeb. Mezi naše hlavní kvality patří spolehlivost a přesnost. Nabízíme vám svou rychlost a velké přepravní kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku