Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Chrudim

 

Český rybářský svaz, místní organizace Chrast

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Jsme velice ochotnou organizací. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše rady vám v mnohém pomohou. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace, Prachovice

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Spolehněte se na naše seriózní chování. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Běstvina

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Jsme velice seriózní organizací. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Luže

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Věnujeme se také poradenské činnosti. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Heřmanův Městec, Jiráskova

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Naši mateřskou školu si vaše děti zamilují.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislava Kyselová - Dětské tábory a rekreace

V nabídce jsou školní zájezdy a výlety s různou tématikou. Naše cestovní kancelář pro Vás zajistí víkendový pobyt dle Vašeho přání. Díky naší nabídce sportovních zájezdů můžete aktivně poznávat svět. Naši spokojení klienti si užili báječnou letní dovolenou z naší nabídky. V nabídce máme připraveny i pobyty vhodné pro děti. Zaměřujeme se na adrenalinové zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Vysočina

Naše cestovní společnost se vyznačuje velkou ochotou. Poskytujeme vysokou kvalitu. Naše cestovní kancelář, která nabízí kompletní služby v oblasti cestovního ruchu, je pojištěna dle zákona. Zprostředkováváme naučné školní zájezdy a výlety. Výběru víkendovým pobytům pro vás věnujeme maximální péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Flora

Vaši dovolenou naplánujeme perfektně a ochotně. Obraťte se na nás s důvěrou, jsme seriózní agentura. Dáváme se záležet na kvalitě námi poskytovaných cestovních služeb. Naše delegátky mají znalosti místní řeči, takže vám mohou snadno pomoci, pokud se vyskytne nějaký problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOMETA Spolu, s.r.o.

Specializujeme se především na zájezdy pro náročné klienty požadující komfort a kvalitu poskytovaných služeb. Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás důležitá. Stát se může cokoli, takže naše firma je pojištěna dle zákona. Rádi bychom vás upozornili na naši skvělou nabídku školních zájezdů a výletů. Nabízíme vám i víkendové pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště technické Chotěboř

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku