Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Chrudim

 

Automotoklub Třemošnice

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Naše poradenské služby jsou kompletní. Učitelé na naší střední škole vedou děti k samostatnosti. V naší jídelně se vždy dobře najíte. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Studujte u nás podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bílý beránek

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. V naší hotelové restauraci Vám připravíme jídlo dle Vašeho výběru. V naší hotelové restauraci uhasíte žízeň různými nápoji. Velkou výhodou naší restaurace je určitě česká kuchyně. Využijte služeb naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Šustr- hotel

Zabýváme se provozováním hotelové restaurace. Rozhodně si pochutnáte na vybraném jídle z našeho menu. Podáváme výborná piva. Sommeliéři naší hotelové restaurace Vám poradí s výběrem vhodného vína. Ochota vám s čímkoliv pomoci je naše priorita. Jistě oceníte také naše nabízené občerstvení. Naše restaurace je vyhlášená svou kvalitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Chrudim

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Hlinsko

Státní úřady jsou k dispozici všem občanům. Ochotně se vám budeme věnovat v úředních hodinách. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. Zabýváme se širokým okruhem služeb včetně vyřizování stížností. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Ochotně přijímáme nové členy. Naše sdružení pořádá výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Zaměstnanci naší základní školy se snaží děti připravit pro kvalitní život. V naší družině vám děti pohlídáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a ZŠ Chrudim, Čáslavská

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Provozujeme prostornou jídelnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv v Chrudimi

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku