Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Chrudim

 

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chrudim

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů zebřiček České republiky

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Pořádáme společná setkávání svých členů. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Doležal-výcvik, ustájení, prodej sportovních koní

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Trhová Kamenice a Vysočina pro plynofikaci

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Chrudimsko

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Naše organizace pomáhá lidem v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Nabízíme potřebnou pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola a Střední škola Bohemia, s.r.o.

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Naše základní škola poskytuje služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Chrudim

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Věnujeme se převážně vzdělávání dětí. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku