Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Střední odborné učiliště Planá

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Sibal - Mikar - Odtahová služba

Naše firma je specialistou na autodopravu. Co se týče dopravy a přepravy, sází naše firma na serióznost. Naši řidiči jezdí rychle, ale stále v mezích zákona. Dáváme si záležet na ochotě při přepravě našich zákazníků. Realizujeme komplexní silniční služby. Jsme odborníky na odtah vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leopold Šimák - Odtahové služby

Seznamte se s naší dopravní firmou a využijte autodopravních služeb. Naše kvalita v oblasti dopravy a přepravy je pověstná. Naše profesionálně vybavená odtahová služba odtáhne, vyprostí jakékoliv vozidlo. Naši zákazníci ocení spolehlivé služby v rámci osobní dopravy. Nabízíme odtahovou službu osobních vozidel a motocyklů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Karban - Odtahová služba - Den a noc

Zajistěte si u nás služby v oblasti autodopravy dostupné pro každého. Splňujeme veškeré požadavky kladené na vysokou rychlost dopravy a přepravy. Spolehlivost a odpovědnost, to je naše silniční přeprava. Ochotně a rádi vám se vším pomůžeme a poradíme vám. Využijte naší nabídky na spolehlivé odtahové služby. Specializujeme se na mezinárodní dopravu. Zajišťujeme odtah vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nájemní družstvo Sadová, družstvo

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nájemní družstvo Stříbro - Vyhlídka, družstvo

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Poskytujeme servis včetně poradenství. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiná Krajina - provozovatel čajovny

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji speciálních čajů. V naší kavárně příjemně posedíte a poklábosíte nad šálkem kvalitní kávy. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní a voňavé bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Tachov

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Tachov

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bor

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku