Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Střední průmyslová škola Tachov - Školní jídelna

Naše firma nabízí celoroční provozování jídelny. V naší jídelně nabízíme pokrmy v rámci vyvážené stravy. V naší jídelně vaříme z čerstvých surovin. Vychutnejte si také kvalitní nápoje. V naší jídelně vaříme hlavně pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Tachově

Náš státní úřad je ochotný vám se vším pomoci. Vaše stížnosti vyřídíme bez zbytečného odkládání. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci. Procházíme a vyřizujeme jednotlivé žádosti. Své služby vám nabízíme vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální MŠ pro děti s vadami řeči Tachov

Abyste se u nás cítili dobře, zajistíme vám příjemné prostředí. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Transport Logistik Agentur, s.r.o. - TLA

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. Naše znalosti vás mile překvapí. Dopřejte si naše seriózní služby. S kvalitou našich služeb budete spokojeni. Můžeme se Vám zaručit za rychlost naší přepravy zboží i osob. Jednou z našich nejvýznamnějších kvalit je ochota. Naše společnost vám ochotně nabídne skladování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Tachov

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Přihlaste své děti do skauta. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Planá

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Tachově

Náš státní úřad vám je k dispozici. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování stížností spolehnout. Během úředních hodin jsme připraveni vám pomoci. Náš úřad poskytuje také poradenství. S ochotou vám pomůžeme s vyřízením vašich potřeb. Naší náplní je uspokojivé vyřizování veškerých vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální vzdělávací a informační středisko

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Zařídíme vám překlad jakéhokoliv textu. Naše instituce se zabývá i tlumočením. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Studujte u nás podnikání. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Součástí naší vzdělávací instituce jsou i prostory s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, okresní myslivecký spolek Tachov

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bor - Odbor kultury, mládeže a cestovního ruchu

Naše samospráva spravedlivě hospodaří s přidělenými prostředky. Pro občany provozujeme odborné poradenství. V rámci samosprávy jsme specialisté ve vyřizování stížností. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. Kontaktujte nás, máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku