Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Penzion Hafan

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Zajišťujeme, aby čistota našeho ubytování byla perfektní. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BENASPED, s.r.o.

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Rychlost je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme spolehlivé přepravní služby se zaměřením na individuální přístup a ochotu při řešení požadavků klientů. Zajistíme silniční přepravu bez zbytečných průtahů. Velmi důležitou hodnotou je v naší společnosti znalost oboru dopravy. Serióznost naši zákazníci opravdu ocení. S vysokou kvalitou poskytovaných přepravních služeb se ztotožňujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. František Karásek - Spedition internationale

Jsme spolehlivým a solidním autodopravcem. Naprosto seriózní jednání je naší zásadou. Zaměřili jsme se na provozování silniční dopravy a přepravy a zákazníkům nabízíme kvalitu za výhodné ceny. Snažíme se o maximální rychlost a kvalitu služeb. Zajišťujeme kvalitní přepravní služby. V oboru mezinárodní dopravy jsme specialisté. Naši klienti požadují vysokou kvalitu služeb spojených s oblastí vnitrostátní dopravy a přepravy a tu jsme schopni nabídnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Machač Spedition, s.r.o.

Zabezpečujeme autodopravu, která je bezpečná. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní. Přepravujeme rychle a ochotně. Naši pracovníci jsou 100% znalci. Nabízíme seriozní služby v oblasti dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Stříbro

Zajišťujeme spolehlivé služby turistům. Naše služby můžete využívat i v němčině. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Dorozumíte se u nás i italsky. Nabízíme francouzské překlady. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Připravíme vám komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Konstantinovy Lázně

Máme pro Vás velkou nabídku služeb turistům. Poskytujeme služby i pro německy mluvící turisty. Výborně ovládáme anglický jazyk. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. U nás se domluvíte také rusky. Zahraničním turistům nabízíme také služby průvodce hovořícího italsky. Pořádáme prohlídky pro turisty také ve francouzštině. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety. Naše ubytování nabízí služby, které oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Bělehrádek Penzion Snack

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Náš personál je velmi ochotný. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MS Výrov Brod u Stříbra

Jsme občanské sdružení lidí. Jsme velice seriózní organizací. Prioita našeho spolku je časté setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Planá - Odbor správy majetku a investic

Jsme samosprávní celek, který se snaží o lepší obec. Otevřeno máme vždy během úředních hodin. Vždy se u nás setkáte s ochotnými zaměstnanci, kteří vám rádi vyjdou ve všem vstříc. Naši zaměstnanci se zabývají vyřizováním žádostí občanů. Poskytujeme pro vás poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Stříbro - Hospodářsko investiční odbor

Náš úřad realizuje samosprávu. Během úředních hodin vám pomůžeme vyřešit vaše záležitosti. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám garantujeme. Vyřiďte si své žádosti u nás na úřadě. Poskytneme vám poradenství u nás na úřadě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku