Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Václav Hroch - Penzion Chanos

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Tachov I.

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Jsme velice seriózní organizací. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Provazník - Taxi

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. Kvalita a spolehlivost jsou nedílnou součástí našich služeb v oboru dopravy. Pro naše klienty zajišťujeme silniční přepravu. V oblasti dopravy a přepravy nikdy nepodceňujeme rychlost. Jsme ověřeným přepravcem, co se týká ochoty při jednání s klienty. Seriózní jednání je jednou z největších kvalit všech našich zaměstnanců. Přinášíme také služby taxi dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Burda - přeprava osob

Využijte naši autodopravu. Přepravíme vše rychle a dle vašich přání. U nás naleznete ochotu v řešení vašich individuálních požadavků v oblasti dopravy a přepravy. Nabízíme vám seriozí jednání a poradenství v dopravě. Provozujeme kvalitní a bezpečné dopravní služby v silniční přepravě osob. Klademe důraz především na znalost dané problematiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Řezáč - taxislužba

Česká firma poskytující služby v oblasti autodopravy. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní vlastností. Naše dopravní kancelář poskytuje vysoce kvalitní služby. Zakládáme si na našem seriózním jednání. Ověřte si naše znalosti v oboru přepravy a dopravy. Objednejte si na odvoz naši taxi službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anežka Rothová - taxislužba

Naše autodoprava vám usnadní spoustu práce. Hlavně ochotu a úsměv najdete v naší dopravě a přepravě. Nabízíme komplexní přepravní služby díky dlouholetým znalostem v tomto oboru. U naší společnosti naleznete rychlost, včasnost a kvalitu dopravy. Nabízíme taxi za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Kořínek - přeprava osob

Naše autodoprava je zárukou kvality a spokojenosti klientů. Naše služby jsou rychlé. Kombinujeme spolehlivost a přesnost s vysokou mírou kvality. Máme hluboké teoretické znalosti v dopravě a při jízdě prokazujeme jejich uplatňování. Zabýváme se také silniční dopravou a přepravou. Naprosto seriózní jednání je naší zásadou. Služby v oblasti dopravy a přepravy provádíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Hracholusky

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Na naši serióznost se spolehněte. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Chodová Planá

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Obraťte se na naše odborné poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní sdružení Tachovska - okres Tachov

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Jednáme seriozně. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku