Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Pension Smaragd

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. K našim službám patří nabídka levného ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme vám volně k využití náš krytý bazén. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Rádi ubytujeme školní skupiny. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. V blízkosti je možnost koupání. V blízkém okolí si můžete užívat rybaření. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Disponujeme wifi připojením. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Milovníci lyžování si u nás přijdou na své. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Hostům nabízíme možnost klání v šipkách. Vezměte svou polovičku na vyjížďku na lodičce. Vyberte si to nejlepší kolo z naší půjčovny kol. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Naše chata je vhodná pro rodinné dovolené nebo různé oslavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje - Územní odbor Tachov

Sjednejte si u nás také odborné služby záchranné instituce. Naším posláním je zajistit Vám okamžitou pomoc. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Seznamte se s nabídkou naší pomoci při mimořádných událostech. Poskytujeme služby v oblasti odborného výcviku. Naše instituce je kompetentní k výkonu státního požárního dozoru. Nabízíme svou pomoc, potřebujete-li zajistit požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Hégr - Rekreační areál Ranč v údolí

Rádi se postaráme o organizaci vašeho školního zájezdu nebo výletu. Vyzkoušejte si u nás některý z víkendových pobytů. Naše cestovní kancelář nabízí letní poznávací zájezdy, aktivní dovolenou, turistiku a treking. Využijte výhodných cen k nákupu zimní dovolené ještě dnes. Nabízíme velké množství zájezdů a dovolených pro rodiny s dětmi za výhodné ceny. Přicházíme také s výhodnou nabídkou pro školy. Zabýváme se pořádáním dětských táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOŘEN, v.o.s.

Zprostředkováváme naučné školní zájezdy a výlety. Nabízíme spoustu krásných víkendových pobytů. Vybereme Vám ten nejvhodnější sportovní pobyt. Připravili jsme pro vás velký výběr letních dovolených, i dalších zájezdů a služeb z oblasti cestovního ruchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizza Bar DA GINO

Italská pizzerie nabízí několik druhů pizzy, těstoviny a saláty i s sebou. Možnost využití terasy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Horvát - autodoprava

Doprava a přeprava je v rámci naší firmy, která nabízí služby v autodopravě. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti dopravy. Přesvědčte se o naší rychlosti. Ke svým zákazníkům a jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Rychlé doručení zajistí naše kurýrní služba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Preissler - přeprava zboží

Na naše služby v autodopravě je spolehnutí. Zakládáme si na našem seriózním jednání. Naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy jsou velice oblíbené díky výhodné ceně a spolehlivosti. Kvalita našich služeb je pro nás prioritou. Rychlost je krédo pro naší dopravu a přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Tachov - Odbor životního prostředí

Vyvíjíme činnost na úseku samosprávy. Otevřeno během úředních hodin máme pro všechny občany. Ochotně poskytujeme služby spadající pod naši samosprávu. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství. Staráme se o vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kladruby - obecní úřad

Řídíme samosprávu. Naše instituce má pro veřejnost otevřeno během úředních hodin. Náš úřad vám vyřídí všechny vaše žádosti. U nás narazíte na ochotné jednání. Využijte kvalitní a spolehlivé poradenství od naší samosprávy. Zaměřujeme se na veškeré sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Částkov - obecní úřad

Do působnosti samosprávy spadají úkony veřejné správy. Jsme připraveni s vámi vybavit vaše požadavky, máme otevřeno během úředních hodin. Pro naše zaměstnance je ochota prioritou. Koordinujeme vyřizování žádostí. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství. Zaměřujeme se na veškeré sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku