Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

ČSAD autobusy Plzeň a.s.

Expresní služby najdete v naší autodopravě. Jsme nejlepší na trhu v silniční přepravě. Seriózní služby v oblasti dopravy a přepravy nabízíme přímo pro vás. Ochota je to, na čem si zakládáme. V oblasti dopravy a přepravy se naše firma pyšní vysokou rychlostí. Zaměstnanci naší společnosti mají velké znalosti v oblasti osobní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nieten Internationale Spedition, s.r.o.

Věnujeme se také odborným celním službám. Nabízíme znalosti v celních službách. Snažíme se zejména o kvalitu našich celních služeb. Zajistíme komplexní služby, včetně spedičního servisu. Naše společnost je zaměřená na poskytování intrastatu v celní oblasti. Zajišťujeme služby v silniční dopravě. Dále poskytujeme námořní přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Michalovy Hory

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Náš spolek je velice seriózní. Našim členům umožňujeme společné setkávání. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Sdružujeme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Vilím

Nabídneme Vám také zajištění restauračních služeb. Neváhejte využít naší bohaté nabídky lahodných jídel. Vaříme kvalitní pokrmy z čerstvých surovin. Vyrábíme chutné občerstvení dle přání zákazníků. Odpočiňte si u nás v příjemném prostředí naší restaurace. Máme pro vás připraven bohatý nápojový lístek těch nejlepších nápojů. Pro nás je ochota vyjít vstříc zákazníkovi důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Konstantinovy Lázně

Náš státní úřad spravuje jistou oblast státní správy. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. Jsme státní úřad, který poskytuje poradenství v různých oblastech. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Naše státní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Navštivte náš úřad se svými požadavky kdykoli během úředních hodin. Naší snahou je zajištění klidu a veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Kovář - průvodcovská činnost

Pro zákazníky naší společnosti jsme připravili širokou nabídku zaměřenou na poskytování služeb turistům. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Horák, služby turistům

Nabídneme Vám zajištění služeb turistům. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. Veškeré nabízené služby pro turisty jsou maximálně kvalitní. Zajistěte si naše průvodcovské služby. Nabízíme průvodcovské služby historickými místy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, MŠ a školní jídelna, Broumov, Masarykova

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Do vzdělávání investujeme své znalosti. Garantujeme seriozní jednání. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Přijďte kdykoli navštívit naši mateřskou školu. U nás se můžete najíst v příjemném prostředí školní jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Doležalová

Turistům poskytujeme kvalitní služby. Maximálně kvalitní služby turistům. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči turistům. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Svým turistům vždy najdeme to správné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku