Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Nájemní družstvo Sadová

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Těšíme se na společné setkávání. Garantujeme Vám naprostou serióznost. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Spišák - přeprava osob a nákladu

Jsme společnost poskytující autodopravní služby. Naše silniční doprava a přeprava doručí zásilky kamkoliv je třeba. Jezdíme rychle, šetříme váš čas. Věnujeme se také službám taxi dopravy a přepravy. Nabízíme vám spolehlivou kurýrní službu

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Pták

Provádíme autodopravu v různých typech vozidel. Silniční doprava, kterou oceníte. V popředí naší nabídky je naprosto seriózní jednání. S kvalitou našich služeb v oblasti dopravy a přepravy budete spokojení. Vyzkoušejte také naše služby letecké dopravy a přepravy. Zajistěte si u nás služby v oblasti námořní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Vrba - autobusová doprava

Našimi auty pro vás přepravíme vše dle vaši objednávky na menší i větší vzdálenosti. Každý zákazník ocení naše kvalitní služby a profesionální přístup. Pokud hledáte odborníky na silniční přepravu, jste u nás dobře. I vám nabízíme seriózní služby v oblasti dopravy a přepravy. Jsme znalci v oblasti dopravy a přepravy. Zajišťujeme dopravu moderními autobusy. Na naši autobusovou přepravu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Bouďáka

Zabýváme se provozem hostince k vaší maximální spokojenosti. Čepujeme vynikající pivo dle přání zákazníků. Přijďte si vybrat ze široké nabídky chutných jídel. Zaručujeme Vám nejlepší kvalitu našich služeb. Připravíme pro Vás příjemné prostředí. Přijďte si k nám vychutnat vynikající vína. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Tachov, Petra Jilemnického

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Díky naší družině nemusíte z práce pospíchat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Tachov

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Jsme ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Danuše Lešková-bistro

Naše společnost, která provozuje rychlé občerstvení, nabízí chutné pokrmy připravené z kvalitních surovin. S naším výborným občerstvením budete maximálně spokojení. Ochutnejte naše výborná jídla z čerstvých surovin. Naším cílem je, aby si u nás zákazníci jídlo vychutnali v příjemném prostředí. Ochota je základem našeho vystupování. Pochutnejte si u nás na výborném jídle. Nabízíme různé druhy nápojů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bistro V Karolínce

Zákazníkům nabízíme služby rychlého občerstvení. Naše chutné občerstvení si zamilujete. U nás dbáme na příjemné prostředí a kvalitní občerstvení. Naše rychlé občerstvení připravuje pokrmy z čerstvých surovin. Naše firma ručí za kvalitu poskytovaných služeb. Jsme kvalitní občerstvení s ochotným personálem. Ochutnejte naše vynikající jídla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAJOLA, s.r.o.

Jsme odborníky na rychlé občerstvení. K občerstveni nabízíme široký výběr jídel a nápojů. V našem rychlém občerstvení máme pro Vás i různé nápoje. Jídlo je naší radostí. Nechte se nalákat na příjemné prostředí. V naší provozovně najdete kvalitní výběr jídel a nápojů. Zaměstnanci našeho rychlého občerstvení jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku