Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Nadace Železná Opona

Na poskytovanou humanitární pomoc navazují projekty dlouhodobé spolupráce. Poradenství naší instituce je zárukou kvality. Dáváme si záležet na velké ochotě při pomoci druhým. Pomozte i vy lidem v nouzi! Ručíme za serioznost. Připravíme pro vás různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konstantinovy Lázně - obecní úřad

Máme pro vás připraveny služby v rámci naší samosprávy. V rámci našich služeb nabízíme poradenství. Ochotné jednání na našem úřadě je samozřejmostí. Náš úřad vyřizuje žádosti od všech občanů. Kanceláře našeho úřadu jsou otevřeny během úředních hodin. Navštivte náš úřad a poskytneme vám služby v rámci Czech Pointu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostelec - obecní úřad

Vyzkoušejte si nás v oblasti samosprávy. Naši zaměstnanci se v rámci své činnosti zabývají vyřizováním vašich žádostí. Úřad ochotně vyřídí vaši žádost. Rádi vám poskytneme služby poradenství. Během úředních hodin je otevřena naše samospráva. Realizujeme provoz Czech Pointu s ověřenými výstupy z informačního systému veřejné správy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukas Transport, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy. U nás naleznete ochotu v řešení vašich individuálních požadavků v oblasti dopravy a přepravy. Kvalita poskytovaných služeb je na špičkové úrovni. Jsme specialista na silniční přepravu nákladů, ať již jde o vnitrostátní dopravu, exporty či importy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti kamionové dopravy. Snadno Vám zajistíme i služby mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme specialisté na přepravu a skladování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Vaňková - kamiónová doprava

Zabezpečujeme autodopravu osob a zboží všeho druhu. Poradíme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. U naší přepravní společnosti můžete počítat se seriózním jednáním. Vysoká kvalita služeb a ochota jsou charakteristickými znaky naší přepravní společnosti. Po kvalitě našich služeb je velká poptávka. Poskytujeme vnitrostátní kurýrní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Tajfun Tachov

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Také poskytujeme poradenství v oboru. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Serioznost je naše druhé jméno. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Pro lidi stejných nebo podobných zájmů pořádáme zajímavé tábory. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Tachov

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete. Naši členové jsou pouze vášniví skauti. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Bílá labuť Bor

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pořádáme různé tábory. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Bor

U ná snaleznete příjemné prostředí. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Vychutnejte si pokrmy z naší příjemné jídelny. Vzdělání v oboru automechanik získáte snadno. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se podnikatelem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nájemní družstvo Stříbro - Vyhlídka

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku