Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Tachovský dětský sbor

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Naše instituce nabízí také poradenství. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený komorní sbor z Tachova - KOZTliveCZ

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Vaší jistotou je naše serioznost. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Tachov, regionální organizace Unie Roska v ČR

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Chodová Planá

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naše poradenství vás nezklame. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Jídelna je k dispozici všem návštěvníkům instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní a informační středisko Planá

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. S našimi službami budete maximálně spokojení. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Korec - soukromá směnárna Hana Korcová - dědic

Naše společnost, která působí v oblasti cestovního ruchu, se zaměřila na nabídku služeb turistům. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. Využijte naši kvalitu služeb. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Tomášek - směnárenské služby

Zajistěte si u nás služby turistům. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VelkáVěc

Ochotu zaměstnanců Vám garantujeme. Zprostředkujeme zájezd a výlet pro vaši školu. Užijte si relaxaci a odpočinek během víkendového pobytu. Naši zaměstnanci připravili pro klienty naší firmy velký výběr letních dovolených v tuzemsku i v zahraničí. Pořádáme dětské tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora v Tachově

I Vám nabízíme možnost účasti ve sdružení členů. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství. Dokážeme vám, že serioznost je pro nás prioritou. Zajistíme Vám kvalitní hospodářské služby. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování hospodářských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahrádkářské služby Hospodářské zařízení ZO ČZS Tachov - střed

Zapojte se také do našeho sdružení členů. Naše hospodářská společnost se vyznačuje velkou ochotou. Od členů naší hospodářské instituce můžete očekávat velice seriozní jednání. Pokud hledáte kvalitu, u nás budete na správném místě. Na naše poradenství se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku