Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna v Tachově

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Nabízíme možnost knihovnických služeb přímo v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Planá

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Ochotně se vám přizpůsobíme. Zveme Vám do naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Staré Sedlo

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Garantujeme seriozní jednání. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

De Vries CZ, s.r.o.

V naší autodopravě nabízíme mnoho druhů služeb. Zabýváme se poskytováním služeb v oboru silniční dopravy. V rámci našich dopravních služeb naleznete rychlost a bezpečnost. Jsme firma na přepravu osob i zboží s velkou seriozností. V oblasti dopravy a přepravy poskytujeme kvalitní služby. Specializujeme se na zajištění služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy. Máme pro vás připraveny služby na skladování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kostka - kurýrní služby

Naše autodoprava vám vše usnadní. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme veškeré vaše požadavky opravdu rychle. Kvalita v rámci dopravy a přepravy je u nás zaručena. Využijte naše odtahové služby. Pro naše zákazníky zajišťujeme odtahy nepojízdných vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Würflová-bufet

V naší restauraci rychlého občerstvení obslouží zákazníky příjemná a vždy ochotná obsluha. Prodáváme to nejlepší rychlé občerstvení v okolí. Nechte se zlákat kvalitou našich služeb. Užijte si svůj čas u nás v příjemném prostředí. Navštivte naši provozovnu a nechte se obsloužit ochotným personálem. Vyberte si svůj oblíbený nápoj z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Řasa - Dům potravin - bufet

V našem rychlém občerstvení se budete cítit jako doma. Naše chutné občerstvení si zamilujete. Jsme ochotní splnit zákazníkům jejich přání. Používáme k vaření čerstvé suroviny. Při přípravě jídel dbáme především na jejich kvalitu. Pochutnejte si u nás na výborném jídle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Sádlíková-bufet

V našem rychlém občerstvení se budete cítit jako doma. V našem občerstvení víme co lidem chutná. U nás si můžete v klidu vybrat a vychutnat nápoje, které pro vás připravujeme. Poseďte si u nás v příjemném prostředí. Při přípravě našich jídel používáme čerstvé suroviny. U nás dostanete jídlo, které skvěle vypadá i chutná. Podávaná jídla připravujeme pouze z kvalitních surovin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zespo-bufet

Přijďte ochutnat jídla z nabídky našeho rychlého občerstvení. Ochutnejte nápoje našeho rychlého občerstvení. U nás si dáte skvěle vypadající a chutné jídlo. U nás vás čeká příjemné prostředí. Vyberte si z nabídky alkoholických nápojů. Uhaste žízeň našimi nealkoholickými nápoji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku