Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tachov

 

ZŠ Tachov, Petra Jilemnického

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Serióznost je pro nás součástí vzdělávání. Můžete u nás využít službu poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. Vaše děti můžou využít naší družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvláštní škola Planá

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Využijte možnosti odborného poradenství. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Tachov

Náš státní úřad se zaměřuje na služby občanům. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Naše státní organizace je otevřena všem občanům během úředních hodin. Věnujeme se také vyřizování veškerých stížností. Neváhejte se obrátit na náš katastrální úřad v oblasti katastru nemovitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jozef Major - autodopravce

V oblasti dopravy a přepravy jsme specialistou na autodopravu. V oblasti dopravy a přepravy poskytujeme kvalitní služby. U nás se setkáte pouze se znalci svého oboru. Nabízíme služby naší autobusové dopravy k různým účelům. Přinášíme také služby autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Tachov

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Získáte u nás kvalitní znalosti. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Z naší umělecké školy mají děti velkou šanci u přijímaček na další studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, MŠ a ZUŠ Bezdružice

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Zajišťujeme provoz umělecké školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Planá

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Naše znalosti můžete využít při svém vzdělávání. Naše umělecká škola je zde pro vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský Hotel Kolowrat

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. Naše hotelová restaurace nabízí různá jídla ze svého menu. S pořádáním narozeninových oslav i svateb jsou zákazníci nadmíru spokojeni. Připravíme Vám raut na společenskou událost. Restaurace našeho hotelu nabízí skvělé pohoštění. Pokud sháníte ubytování v útulném pokoji, u nás jste na správném místě. Doporučujeme návštěvu baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Tachov

Jsme státní úřad, který poskytuje služby občanům. Na rychlé vyřízení Vašich stížností se můžete spolehnout. Pracujeme na vyřízení vašich žádostí. Naše státní organizace je otevřena všem občanům během úředních hodin. Náš úřad poskytuje také poradenství. Ochotně vám pomůžeme s řešením vašich záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Stříbro

Náš státní úřad v rámci své činnosti zajišťuje řadu prospěšných aktivit a činností. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Pokud se v úřední byrokracii nevyznáte, nabízíme vám také poradenské služby. Naši zaměstnanci se vás vždy ujmou s ochotou pomoci. Pro občany provádíme vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku