Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Rybí restaurace Hůrka

Nabízíme denně čerstvé ryby. Kapacita restaurace je 40 míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů plemene Angus

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Jednáme jedině seriozně. Zúčastněte se společných setkání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Vlášková, lodní doprava

Provozujeme autodopravu. V oblasti dopravy a přepravy čekejte u nás jen serióznost. Naši zaměstnanci jsou vždycky ochotní. Naše nabídka dopravních služeb zahrnuje rychlost a flexibilitu. Poskytujeme také služby z oblasti silniční dopravy a přepravy. Využijte služby naší nákladní dopravy. Náš kvalifikovaný personál pro vás zajistí služby z oblasti osobní dopravy a přepravy v mimořádné kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lanová dráha obce Holubov, s.r.o.

Naše firma se zabývá provozováním spolehlivé silniční autodopravy za rozumné ceny. Ke každé zakázce přistupujeme velmi zodpovědně a jsme ochotni vyjít zákazníkovi vstříc. Vždy kvalitně vyřídíme vaše zakázky. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich zákazníků v rámci dopravy. Využijte naše rychlé služby v oblasti dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportbar Brloh

Provozování baru bude pro nás hračka. Naše společnost nabízí širokou nabídku teplých i studených nápojů a občerstvení, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí. Stylový interiér, neotřelé menu a ochotný personál, to nabízí naše restaurace. Věříme, že u nás naleznete příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Milovníci sportu a jedinečné atmosféry mohou využít posezení v našem sportbaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - křesťanská tělovýchovná organizace, jednota Český Krumlov

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme tábory pro děti i dospělé. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Přijďte si k nám zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Maxant

Provozování baru je s námi snadné. V nabídce našeho baru najdete velké množství nápojů, a jako bonus nabízíme i příjemné prostředí s ochotnou obsluhou. Kvalita našich služeb je stoprocentní. Vyberte si ze široké nabídky alkoholických nápojů. U nás si můžete vybrat z velkého množství nealkoholických nápojů. S přáteli si u nás můžete posedět i zahrát kulečník. Naučit se hrát bowling není nikdy pozdě a my vám rádi poradíme, jak na to.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I-kontakt-Kaplice, s.r.o.

Zajistěte si u nás celní služby. Při poskytování našich služeb je pro nás důležitá hlavně serióznost. Naše firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v celních službách. Rychlost při zajišťování celních služeb. Využijte ochoty našeho personálu. Dále Vám můžeme pomoci v zastupování při celním řízení. Nabízíme také zpracování údajů pro intrastat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odbor Klubu českých turistů

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistika na koni

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. V našem svazu je mnoho aktivních turistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku