Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

SOS Animal

Naše organizace se snaží o poskytnutí sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Zajišťujeme pomoc v nouzi. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní. Dbáme o maximální serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dolní Třebonín - obecní úřad

Naše samospráva vám přináší spoustu výhod. U nás vám pomůžeme s vyřízením žádosti se kterou si nebudete vědět rady. Na našem úřadě je poskytováno poradenství. Přijďte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Náš samosprávní celek se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenské lesy a statky ČR - DIVIZE HORNÍ PLANÁ

Využijte nabídku na přidání se ke sdružení členů. U nás můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství. Jsme společnost na hospodářské služby, u jejíž zaměstnanců je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Český Krumlov - Odbor vnitřních věcí

Jako orgán samosprávy plníme úkoly pro blaho veřejnosti. Vzor plné moci pro vyřízení žádosti naleznete na webových stránkách. Jednou z hodnot, které zastáváme, je i ochota. V úřední hodiny máme otevřeno. V rámci samosprávy poskytujeme veškeré poradenství. Můžete se na nás obrátit v případě vyřízení dokladů matriční agendy. Pomůžeme Vám v jakékoliv situaci, týkající se evidence obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Český Krumlov - domov mládeže

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Kaplice

Náš úřad poskytuje širokou nabídku služeb. Zaměstnanci našeho státního úřadu vyřizují všechny žádosti. Naše služby poradenství jsou dostupné každému. Naše organizace je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Český Krumlov

Státní úřady jsou Vám otevřeny pro Vaše potřeby. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Jsme organizací, která zabezpečí vyřízení vašich žádostí. Ochotně vám pomůžeme s řešením vašich záležitostí. Během poradenství vám poradíme s vašimi žádostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrá Čajovna

Naše firma se specializuje na prodej čajů. Naše čajovna nabízí vysoce kvalitní čaj. Připravíme vám lahodné nápoje. Vychutnat si u nás můžete nejen skvělé nápoje, ale také příjemné prostředí. Pokud se vám keramika bude líbit, můžete ji u nás koupit. Prodáváme také kvalitní tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling bar

Provozujeme restauraci s bowling barem. K dispozici jsou dvě bowlingové dráhy, stolní fotbálek, kulečník, bar s občerstvením a školící místnost pro 30 lidí. Zajistíme soukromé i společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku