Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Státní hrad a zámek

Nemusíte se bát úpadku kanceláře, jsme proti němu pojištění dle zákona. U nás nebudete postrádat serioznost. Rádi Vám poskytneme své odborné znalosti v oblasti cestovních služeb. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou cestovních služeb. Na našich zájezdech zažijete bezstarostnou dovolenou. Ochotu nabídnout maximum od nás můžete očekávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, ZŠ a Školní jídelna Horní Planá

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Nabízíme poradenství od profesionálů. Prostory naší jídelny jsou v souladu s platnými hygienickými předpisy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blue Lipno Restaurant

V našem podniku, kde provozujeme restaurační služby, na hosty čeká příjemná obsluha i kvalitní kuchyně. Nabízíme vám kvalitní jídlo za výhodné ceny. Naše nápoje uspokojí všechny vaše požadavky. V naší restauraci pro Vás máme přichystány i automaty. Dorazte na naši super diskotéku. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky. V naší restauraci můžete využít i bowling. Na našem baru si užijete. Ochutnejte jídla z naší restaurace. U nás můžete využít služby na ubytování. Zajistíme vám catering. Kávu vám připravíme podle toho, jak ji máte rádi. Srdečně vás zveme do příjemného prostředí nekuřácké resturace. U nás jsou vyhrazeny i kuřácké prostory. Nabízíme Vám také využití naší zahrádky. Nabízíme zajištění oslav všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otre, spol. s r.o.

Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Výběru víkendovým pobytům pro vás věnujeme maximální péči. Naše cestovní kancelář nabízí také lyžařské zájezdy. Specializujeme se na sportovní, relaxační a přímořské pobyty. Vyberte si z naší nabídky rybářských zájezdů. S naší jízdenkou cestujte bez starostí. Chcete-li prožít nezapomenutelnou letní dovolenou vyberte si zájezd z naší nabídky. Nabízíme velké množství zájezdů včetně zimní dovolené na oblíbená a turisticky vyhledávaná místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Český Krumlov

Náš státní úřad je tu pro Vás. Zajišťujeme vyřizování stížností. Naši pracovníci jsou vám k dispozici vždy během úředních hodin. Obraťte se na nás také za účelem poradenství dle vašich požadavků. Naše policie Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lipno Line

Věnujeme se také službám turistům. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. S našimi službami budete maximálně spokojení. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení I*earn

Přinášíme Vám možnost zvolit si z našich služeb občanům. V naší instituci se setkáte se seriózním jednáním. Vyškolení zaměstnanci vás přivítají v naší firmě a svou odborností přispívají ke kvalitě služeb. V případě potřeby Vám rádi poskytneme široké znalosti našeho oboru. V naší mezinárodní instituci můžete očekávat ochotu pracovníků. Poradenství je také součástí služeb naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Českém Krumlově

Náš státní úřad je tu pro Vás. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. Pokud se v úřední byrokracii nevyznáte, nabízíme vám také poradenské služby. Jednou z našich činností je také vyřizování stížností. Jsme k zastižení pravidleně v otevíracích úředních hodinách. Ochotně se postaráme o vaše papíry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inspektorát cizinecké policie Český Krumlov

Našim občanům zajistíme služby záchranné instituce. Policie České republiky organizuje akce pro širokou veřejnost. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Můžeme Vám zaručit naprostou spolehlivost našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská služba České republiky, o.s.

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Zajišťujeme okamžitou pomoc v případě Vaší potřeby. Náš úřad nabízí svým občanům vynikající úroveň komunikace. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci. Ochrana veřejného pořádku je prioritou naší instituce. Pro nás je typická vysoká míra spolehlivosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku