Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Farní charita Český Krumlov

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cisterciácké opatství Vyšší Brod

Zaměřujeme se na kvalitu duchovního života. S námi můžete najít cestu k bohu. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Pomoc v nouzi je naší prioritou. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Nabízíme příležitost zúčastnit se také prohlídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunistická strana Čech a Moravy

Rádi Vám přinášíme nabídku účasti na politickém životě. Zástupci naší politické strany jsou velice ochotní. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné. Snažíme se být otevření svým voličům. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Černá v Pošumaví - obecní úřad

Nabízíme vám spolehlivé služby úřadů samosprávy. Poskytneme vám poradenství při vyřizování žádostí. Jako samospráva dáváme zvláštní důraz na maximální ochotu. Nebojte se s námi poradit. Pracujeme s pomocí Czech point systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor České Budějovice

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Máme pro vás způsob pro nalezení duchovní vyrovnanosti. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Jihočeský kraj - Oddělení veterinární hygieny Český Krumlov

Náš státní úřad je ochotný vám se vším pomoci. Zveme vás na návštěvu během otevíracích úředních hodin. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. Poradenské služby jsou vám na našem úřadě také k dispozici. Naše organizace je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Jako organizace se podílíme na ochraně zvířat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín, U Hřiště - Domov mládeže

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. U nás můžete využít možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Půjčovna lodí MAZEL

Dali jsme si za cíl, že každý zákazník prožije bezstarostnou dovolenou. Serióznost služeb je pro nás zásadní. Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Pokud k odpočinku nepotřebujete dlouhou dobu, vyberte si mezi našimi víkendovými pobyty. Využijte naší výhodné nabídky letních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a Praktická škola, Kaplice

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Nabízíme poradenství od profesionálů. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Karlovy Dvory 2

Nabízíme ubytování v blízkosti Lipenského jezera pro stany či karavany. K dispozici je sociální zařízení, elektrická přípojka, pračka na prádlo, připojení k WiFi, pitná voda, tábořiště a dětské hřiště. Možnost zapůjčení loděk. Provoz nekuřácké restaurace s teplým jídlem a bufetu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku