Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Úřad práce Český Krumlov - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Českém Krumlově, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu ČeskýKrumlov - práce v Kaplice, Velešín a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Vyšší Brod

Váš duchovní život bude díky nám dokonalý. Nabízíme vám možnost setkávání. Pomoc v nouzi je naší náplní. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Pořádáme pro vás pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Český Krumlov

Díky nám prožijete dokonalý duchovní život. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Naše církev organizuje mnoho setkávání. Najdete u nás pomoc v nouzi. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pojišťovna a.s.

S naším bankovním poradcem zjistíte vše, co jste o svém účtu ještě nevěděli. Pojistěte sebe, svou rodinu i majetek. Společně předejdeme chybám, kterých se klienti při pojištění dopouštějí. Specializujeme se na poskytování spoření. Zajistíme vyplacení hypotéky dle vašich požadavků. Specializujeme se na pojištění motorových vozidel Je potřeba myslet na budoucnost, proto nezapomínejte na důchodové spoření. Pokud potřebujete sestavit finanční plán na míru, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Českém Krumlově

Starejte se s námi o vlastní duchovní život. Umožňujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace barokního divadla zámku Český Krumlov, nadace

Sociální pomoci věnujeme velké úsilí pro vyřešení vašich problémů. Na ochotu u nás narazíte na každém kroku. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. Naše instituce se zaručí za serioznost svých členů. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročných životních situacích. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Český Krumlov - Odbor dopravy a silničního hospodářství

Jsme samosprávním orgánem. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí a pomohou s vaším problémem. Jako samospráva nezapomínáme mít otevřeno během úředních hodin. Naši zaměstnanci vyřizují žádosti fyzických i právnických osob. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kaplice - Odbor dopravy a silničního hospodářství

Náš samosprávný orgán zabezpečuje rozhodování o věcech veřejných. Na našem úřadě pro vás vyřizujeme žádosti. Poskytujeme pomoc při vyřizování osobních záležitostí a individuálně poradíme každému občanu při řešení jeho problémů. Zaměstnanci našeho úřadu projevují při styku s veřejností zájem o práci, dochvilnost a ochotu poskytnout informace. Náš úřad má pro návštěvy otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Kaplice

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Na naší farnosti Vás rádi uvidíme. Prezentujeme se dobrovolnou činností pro charitu. Členové naší církve mohou navštívit i naše koncerty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Vyšší Brod

Dbáme především na duchovní život. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Zajistíme duchovní program i pro Vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku