Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

MÚ Kaplice - Odbor ekonomiky a školství

Jako orgán samosprávy plníme úkoly pro blaho veřejnosti. Ochota vůči občanům je u nás garantována. Otevřeno je vždy během úředních hodin. Využijte naši pomoc s vyřizováním žádostí. Na našem úřadě je poskytováno poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrské centrum Český Krumlov

Humanitární pomocí se u nás zaobírají odborníci. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Pro děti připravujeme zábavný a zajímavý program. Naše instituce pracuje pro mládež. V nabídce naší instituce najdete různé kroužky. Věnujte svůj čas třeba našim zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýr - Pionýrská skupina Přátelství

Naše instituce se specializuje na sociální pomoc. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Každé dítě se u nás bude skvěle bavit. Mládež se na nás může spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Marušky Kudeříkové

Poskytujeme rady v oboru sociální pomoci v naší neziskové a humanitární instituci. Využijte toho, že jsme maximálně seriózní instituce. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. U nás pomůžeme i dětem. Mládež ocení naše služby, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Spirála

Jsme nezisková organizace, jejíž náplní je sociální pomoc. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Cílem naší instituce je také nabídnout kvalitní odborné poradenství. Snažíme se převést ochotu lidí pomáhat tam, kde je to potřeba. Vyberte si také z našich oblíbených kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s.

Přispíváme k dobru společnosti svou sociální pomocí. Setkávání se s lidmi podobných problémů, která organizujeme, vám může hodně pomoci. Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství. Všem v nouzi vždy ochotně pomůžeme. Pečujeme o serióznost služeb poskytovaných našim klientům. Z nabídky našich kroužků si jistě vyberete ten pravý. Naše volnočasové aktivity jsou zde připraveny pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kiwanis klub Český Krumlov

V případě nouze poskytneme humanitární pomoc. Cílem naší organizace je věnovat se a pomáhat dětem. Naše instituce připravuje zábavu pro mládež. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace pro podporu rozvoje informačních center pro mládež v České republice

Angažujeme se v poskytování sociální pomoci. Naše instituce je ochotná pomáhat. Jsme opravdu seriózní instituce. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. U nás se bude mládež cítit lépe. Zúčastněte se některého z našich kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malonty - obecní úřad

Naše samospráva udržuje správný chod všech pro občany důležitých úřadů. V záležitostech, které vyžadují přímý kontakt s pracovníkem našeho úřadu, přijďte během úředních hodin, kdy je úřad otevřen pro veřejnost. Ochota vyjít vstříc našemu klientovi je naší základní vlastností. Náš úřad poskytuje také poradenství a další služby spojené s jeho činností. S námi vyřídíte spokojeně každou žádost. Služby Czech Point jsou další z našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kaplice - Odbor vnitřních věcí

Neváhejte využívat služby naší samosprávy. U nás najdete otevřeno především během úředních hodin. Poskytujeme občanům poradenství. Jsme schopni vyřídit náležitosti spojené s matriční agendou. V rámci našeho úřadu zajišťujeme evidenci obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku