Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Bufet U mostu

Naše společnost se zaměřila provozování rychlého občerstvení. Zaměřujeme se na prodej chutného občerstvení. Přijďte k nám ochutnat kvalitu. Zaměstnanci našeho rychlého občerstvení jsou velice ochotní. Při přípravě našich jídel používáme čerstvé suroviny. Na rychlou svačinu je tu náš bufet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Poskytujeme speciální poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajta

Nabízíme teplou i studenou českou kuchyni, točené pivo a míchané koktejly. Možnost rezervace pro uzavřenou společnost do 25 osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krumlovská fontána, veřejná obchodní společnost

Nabízíme českou i mezinárodní kuchyni v restauraci a snack baru se 60 místy. Je zde možnost jednotného menu pro skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rostislav Nešpor, služby turistům

Naše služby turistům jistě oceníte. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Vaše požadavky a služby pro turisty vždy ochotně vyřídíme. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Bohdalová - Dáša, služby turistům

Poradíme Vám s výběrem těch nejlepších služeb pro turisty. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sylva Krčmová, služby turistům

Na požádání zajistíme služby turistům. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Dostupné kvalitní služby pro turisty. Využijte služby naší společnosti, která je výborně znalá ve svém oboru. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otosan, s.r.o.

Naše služby se budou hodit všem turistům. Průvodcovské služby Vám zajistí specializovaní průvodci. Poskytujeme ubytování, které si zamilujete. Vybereme pro Vás výlety podle Vašich přání. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Jsme rusky hovořící společností. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Výborně ovládáme anglický jazyk. U nás se dozvíte vše potřebné i v německém jazyce. Zajímá-li vás historie, můžete si ji nastudovat anebo ještě lépe využít naší průvodcovské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Václavíček, služby turistům

Vyzkoušejte naši nabídku služeb turistům. Rádi vám nabídneme všechny naše služby i v němčině. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Naše služby poskytujeme také ve francouzském jazyce. Nabízíme úžasné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomír Markovič, služby turistům

Jsme nejlepší v oblasti poskytování služeb turistům. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku