Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Jestřábí

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně v restauraci s kapacitou 100 míst. K dispozici je salónek pro 40 lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

pension Katka

Příjemný penzion v centru města Českého Krumlova s kapacitou 8 pokojů s uzamčeným parkovištěm,WI-FI zdarma

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Libra, odtahová služba

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší společnosti. Nabízíme vám silniční přepravu rychle a jednoduše. V oblasti dopravy a přepravy platíme za odborníky s maximální znalostí. Můžete se na nás kdykoli obrátit, rychle vám vyhovíme. Rádi Vám poskytneme odtahové služby. Pro naše zákazníky zajišťujeme servis a služby spojené s odtahem vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radovan Čížek, odtahová služba

Naše cestovní firma pomáhá k zajištění autodopravních služeb. Zajistíme profesionální dopravu vašeho zboží včetně ochotného přístupu našeho řidiče. Znalost specifik autodopravy nám umožňuje individuálně vyhovět každému zákazníku. Naše silniční doprava a přeprava poskytuje vysoce kvalitní služby. Naše firma je vůči zákazníkům opravdu seriózní. Zajišťujeme odtahové služby. Náš seriózní a spolehlivý tým zaměstnanců vám ochotně a rád pomůže s odtahem vozidla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krumlovské maminky

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízené poradenství jistě oceníte. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro rodinu a děti - Český Krumlov

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velešínské klubíčko

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Jsme velice ochotnou organizací. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letní i zimní tábory na Šumavě Oříšek

Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás zásadní vlastností. Počítejte u nás se seriózními službami. Školní zájezd nebo výlet od nás bude nezapomenutelný. V nabídce cestovní kanceláře je mnoho víkendových pobytů na atraktivních místech. Specializujeme se na pořádání dětských táborů. Dovolenou u moře pro vás a vaše blízké vám pomohou vybrat ochotní zaměstnanci naší pobočky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Horní Planá

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Otevřeli jsme pro vás také bohatou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Kaplice

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Provozujeme knihovnu, kde si můžete zapůjčit nepřeberné množství knih a časopisů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku