Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Petr Frišman, směnárna

Na pobočce naší společnosti, která poskytuje služby turistům, pomůže náš ochotný personál uspokojit přání a požadavky našich klientů. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I - Kontakt, s.r.o.

Naše služby se budou hodit všem turistům. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči turistům. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Turistům nabízíme služby, které výborně známe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje - ÚO Český Krumlov

Naše bezpečnostní instituce je vám k dispozici. Rádi Vám zajistíme pomoc v každé situaci. Za naší prací hledejte především spolehlivost. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Naše instituce se specializuje na pomoc při mimořádných událostech. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace. Seznamte se s hlavními činnostmi Policie České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje - Požární stanice Kaplice

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Poskytujeme pomoc, kterou oceníte. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Naše instituce pracuje s prověřenými informacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní a informační centrum města Velešín

Jsme firma, která poskytuje služby turistům. Maximálně kvalitní služby turistům. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Vyšší Brod

Využijte naší nabídky služeb turistům. Mezi naše služby patří kopírování jednotlivých listů i z knih. Využijte naše komfortní ubytování za skvělé ceny. Naše výlety si opravdu užijete. Naše služby poskytujeme také ve francouzském jazyce. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. S naším personálem můžete mluvit i německy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Český Krumlov

Na naše služby turistům se můžete spolehnout. Náš personál umí dokonale německy. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. S námi se můžete kdekoli domluvit i česky. Pro rusky mluvící turisty poskytujeme plný rozsah služeb. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Zajistíme vám zajímavé výlety. Využijte naše spolehlivé služby na ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIPNO SERVIS

Jsme společnost, která se zaměřuje na služby turistům. U nás můžete využít ubytování za nejlepší ceny. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů. Francouzsky hovořící turisté se u nás zaručeně domluví. Nabízíme služby italsky mluvícího průvodce. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás. U nás nebudete mít problém domluvit se anglicky. U nás se německy domluvíte. Pokud nemáte hotovost v potřebné měně, nezoufejte a navštivte naši směnárnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kota 2002

Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti cestování. Jsme pojištěni dle zákona a díky tomu můžeme poskytovat služby na vysoké úrovni. Zajistíme pro vás školní zájezdy a výlety přesně podle vašich požadavků. Co se víkendových pobytů týče, patříme ke špičce na trhu. Náš personál vám poradí s výběrem vaší letní dovolené. Naše pobočka vám umožní prožít perfektní dovolenou s vašimi dětmi na nezapomenutelných místech plných zábavy a jedinečné atmosféry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborová organizace - Nemocnice s Poliklinikou III. st.

Poskytujeme vysokou kvalitu. Nabízíme vám seriozní služby i jednání. Spokojení zákazníci si vybrali sportovní dovolenou z naší nabídky. Specializujeme se na pořádání dětských táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku