Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

ZŠ, Kaplice

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Spolehněte se na cenné rady naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Horová

Perfektní znalost našeho oboru je pro nás nesmírně důležitá. Specializujeme se na sportovní zájezdy, které vás budou zaručeně bavit. Nabídku cyklistických pobytů přizpůsobíme Vašim potřebám. Naše rybářské zájezdy potěší všechny rybáře. Naši spokojení klienti si užili báječnou letní dovolenou z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Český Krumlov

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Beneš- Dovolená v ČR

Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, důsledně dbá o spokojenost a bezpečí svých zákazníků. Kdykoli Vám pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti cestovních služeb. Zaručujeme vám serioznost cen a služeb. Chcete-li při výběru dovolené sáhnout po kvalitních zájezdech, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Rybářská bašta

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Nabízíme výborné občerstvení. Náš motorest poskytuje návštěvníkům i nápoje. Důvěřujete naší kvalitě. V našem prostředí se budete cítit příjemně. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Český Krumlov

I vy oceníte služby našeho úřadu. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v oblasti státních úřadů. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. V rámci našich úředních hodin vám poskytujeme své odborné služby. Přijímáme stížnosti týkající se nedodržování veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Horní Planá

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. Vyřizování vašich žádostí pro nás není problém. Náš státní úřad je vždy otevřen jen během úředních hodin. Ochotně se vám budeme věnovat v úředních hodinách. Můžete nás vyhledat s žádostí o vyřízení stížností. Nabízíme vám také kvalitní odborné poradenské služby. Specializujeme se na udržování veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Český Krumlov

K fungování státu napomáhají i státní úřady. Věnujeme se také vyřizování veškerých stížností. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. V nouzové situaci kontaktujte policii. Naším cílem je zajištění veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Kaplice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Kaplice

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku