Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Semily

 

ZŠ speciální Semily

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Ochotně se vám přizpůsobíme. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Při přípravě pokrmů v naší jídelně používáme kvalitní a čerstvé suroviny. Naše družina nabízí útulné prostory, kde mohou děti odpočívat nebo se věnovat zájmovým činnostem i hrám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařská knihovna Nemocnice s poliklinikou Semily

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Zaměřujeme se na odbornou znalost a dovednost. Naše bohatě vybavená knihovna je připravena Vám poskytnout svou nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Muzea Českého ráje v Turnově

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Zaregistrujte se v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INGTOURS cestovní kancelář

Vždy myslíme na serioznost. Naši odborníci Vám zajistí nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Ochotu nabídnout maximum od nás můžete očekávat. Srdečně vás zveme na některý z našich oblíbených víkendových pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Semily - Policie České republiky

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Řídíme se pravidly pro přijímání a vyřizování stížností. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Pokud budete potřebovat pomoc, můžete požádat policii. Naše kriminální policie tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola speciální Semily - Speciální

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Podporujeme rozvoj znalostí. Ručíme za námi vyškolené zaměstnance. Na zaměstnance naší mateřské školy klademe vysoké nároky. Zkušení zaměstnanci naší jídelny vaří zdravě a chutně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Framus Turnov, s.r.o.

V autodopravě máme velké množství zkušeností. Naši serioznost zákazníci chválí. Neváhejte vyzkoušet naši silniční přepravu. V naší dopravě a přepravě klademe důraz na rychlost. Ochotně vám zrealizujeme vaše plány.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Čapek - Expresní přeprava

V oblasti autodopravy zabezpečujeme veškeré služby. U nás se můžete spolehnout na opravdovou rychlost při vyřizování objednávky v rámci dopravy. Zabýváme se silniční přepravou těžkých a nadrozměrných nákladů. Náš přístup vystihuje maximální míra ochoty. Pro přepravu jsme najali zkušené řidiče s ověřenými znalostmi a dovednostmi. Oceníte kvalitu našich služeb. Budete spokojení s naší seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Semilech

Náš státní úřad rád poradí všem občanům. K našim službám patří také vyřizování žádostí všeho druhu. Spolehlivě vyřizujeme podané stížnosti. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy. Všem občanům nabízíme svůj ochotný přístup. Navštivte náš úřad se svými požadavky kdykoli během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Jilemnice - Hasičské sbory

Sjednejte si u nás také odborné služby záchranné instituce. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci. Poskytujeme pomoc, kterou oceníte. Naše instituce se angažuje v ochraně veřejného pořádku. U naší instituce oceníte především spolehlivost. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace. Provozujeme sbor dobrovolných hasičů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku