Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Semily

 

Josef Bušta

Naší specializací je silniční autodoprava. Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Můžete od nás očekávat seriózní jednání. Naši zaměstnanci mají odborné znalosti v oboru dopravy. Naším krédem je kvalita. Rychlost je to, v čem jsme dobří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mexico City Restaurant - Texaské a mexické restaurace

Restaurace s nabídkou specialit mexické kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní ZŠ speciální a Praktická škola Rváček

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BusLine, a.s.

Naše firma se soustřeďuje na autodopravu. Nabízíme vysokou rychlost přepravy při zachování přijatelné ceny. Setkáte se u nás s ochotou vyhovět vašim požadavkům. Nabízíme spolehlivou službu autobusové dopravy. Naše firma se zaměřuje na autobusovou dopravu. Snadno Vám zajistíme i služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Poskytujeme vnitrostátní kurýrní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Semily

Náš státní úřad Vám je k dispozici. Zajišťujeme vyřizování stížností. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytnou poradenství ohledně státní správy. Naše státní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Zabýváme se odborným vyřizováním vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SALOON U SUPA - Westernová restaurace TURNOV

Náš hostinec, který úspěšně provozujeme, je velmi oblíbený díky čistotě, ochotné obsluze a pestrému jídelnímu i nápojovému lístku. Nabízíme výborná jídla vysoké kvality. Záleží na Vás, jaké pivo si z naší nabídky vyberete. V našem pohostinství můžete vyzkoušet různé nápoje. Naše hospoda vám na požádání zajistí i rozvoz. V naší restauraci budete jistě spokojeni. Domluvte si u nás také možnost ubytování. Nabízíme také uspořádání cateringů. Nabízíme Vám výběr pokrmů z denního menu. Salonek rádi připravíme pro Vaše posezení. Se stravenkami u nás nemáme problém. Využijte možnosti zahrát si i šipky. Provozujeme i zahrádku. Pro své zákazníky jsme zavedli službu wifi. V našem zařízení je zabezpečen bezbariérový vstup. Rádi pro Vás zajistíme raut dle Vašich požadavků. Objednejte si u nás slavnostní oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Country saloon v jeteli Country klub Ploukonice

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování hostince. Rádi pro Vás připravíme chutné občerstvení. Ochota našeho personálu je pro nás podstatná. V našem příjemném prostředí Vás rádi uvítáme. Naše hospoda se zaměřuje na prodej nápojů. Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní hrad Trosky

Chcete mít dovolenou bez starostí? My se o vše postaráme. Ochotu personálu v naší agentuře hodnotí klienti velmi kladně. Naše cestovní kancelář se zabývá distribucí kvalitních cestovních služeb. Jsme cestovní kanceláří, která je pojištěna dle zákona. Nabízíme znalosti, které oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální školy Turnov - Zvláštní, pomocné a speciální

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Našim záměrem je ochotné jednání. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Seznamte se s námi v naší mateřské škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ speciální a MŠ speciální, Turnov

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Na naši mateřskou školu se můžete spolehnout. Naší základní škole můžete věřit. Můžete se spolehnout, že v naší jídelně dostanou vaše děti to nejlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku