Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Semily

 

Křesťanský sbor Lomnice nad Popelkou

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská demokratická strana

Nabídku účasti na politickém životě Vám můžeme slíbit. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Naši členové mají znalosti v různých oblastech. Naše strana si dává jen srozumitelné cíle. Součástí programu naší strany je otevřenost ke všem lidem. Demokracie pro nás vždy bude klíčové téma. Za svobodu se budeme vždy bít.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KDU - ČSL - Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Naším členům je k dispozici nabídka k účasti na politickém životě. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Spolehněte se na otevřenost naší strany. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Dbáme na to, aby byly dodrženy principy svobody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunistická strana Čech a Moravy - OV v Semilech - KSČM

Využijte nabídky k účasti na politickém životě. Naše cíle jsou samozřejmě srozumitelné. Jednou z našich reprezentativních vlastností naší strany je otevřenost. Svůj program tvoříme na základě svých předešlých znalostí. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Turnov

S námi poznáte ten správný duchovní život. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Jsme cestou k duchovnímu světu, který hledáte. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. V našem poslání je pořádat také duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Horní Rokytnice

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vysokém nad Jizerou - Církev československá husitská

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Připravíme vám cestu k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Můžete také navštívit naše bohoslužby. Specializujeme se na přípravu duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Přepeřích

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Opravdovou cestu k bohu najdete jen díky nám. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností. Pořádáme různá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lomnici nad Popelkou - Církev československá husitská

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Bozkově

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. Připravujeme setkání k různým událostem. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Přinášíme možnost společných duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku