Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Semily

 

Městská policie Turnov

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Naší snahou je také úspěšné vyřizování vašich stížností. Poskytneme vám takové poradenství, na které se můžete bez obav spolehnout. Svou žádost můžete podat na oddělení, které je vyřizuje. V případě potřeby se můžete obrátit na policii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LOKACER, sdružení pro podporu rozvoje kultury a cestovního ruchu na Lomnicku - Sdružení pro rozvoj regionu

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Nabízíme vám různé poradenské služby. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Přiďte pobejt! - Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naši práci zaměřujeme na všechny skauty. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Český ráj - Sdružení pro rozvoj regionu

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Náš spolek je velice seriózní. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Semily

Náš státní úřad v rámci své činnosti zajišťuje řadu prospěšných aktivit a činností. Přinášíme možnost vyřizování stížností. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Zprostředkujeme i stíhání osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ a ZŠ Sluníčko, Turnov

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Naším cílem je předávání znalostí. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Zabýváme se nejen poradenstvím. Naše mateřská škola dbá na blaho dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, MŠ a ZUŠ Jablonec nad Jizerou

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. K dispozici máme také jídelnu, kde se dobře najíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Nosek

Využijte služeb naší firmy, která se specializuje na autodopravu. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu. Vedení naší společnosti i personál se dlouhodobě zaměřují na zvyšování kvality poskytovaných služeb z oblasti dopravy a přepravy. Poskytneme vám svůj lidský přístup k věci, ochotu, flexibilitu a rychlost. Díky naší serióznosti jsme vyhledávaným dopravcem. Domluvíte si u nás možnost silniční přepravy. Znalosti dopravních předpisů využíváme pokaždé, když někam jedeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DVŮR BORČICE

Naše firma se zaměřuje na kvalitu. Školní zájezdy a výlety organizujeme pravidelně. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů. V naší nabídce naleznete také sportovně-relaxační pobyty. Přicházíme také s nabídkou výhodných letních pobytů. Dětské tábory poskytují dětem úžasné zážitky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie Restaurant Plaudit

Restaurace s nabídkou minutek i jídel hotové kuchyně, výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů. K dispozici je salonek a zahrádka. Kapacita restaurace je 120 míst. Nabízíme denní menu, italskou pizzu i tankové pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku