Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Semily

 

Roktour, s.r.o.

S naší cestovní kanceláří zažijete bezstarostnou dovolenou. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti cestovních služeb. Každý požadavek seriózně vyřídíme. Naše firma je dle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Naší prací je organizace školních zájezdů a výletů. Vyberte si z naší nabídky víkendových pobytů a načerpejte přes víkend novou energii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VHE logistic, s.r.o.

V našem širokém rozsahu služeb naleznete autodopravu. Zaměřujeme se především na kvalitu služeb. Jsme seriozní a cenově dostupní. Jsme specialisté na silniční přepravu. U nás můžete také využít nabídky kvalitních logistických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Fajta - Motorest

Náš motorest má širokou nabídku jídel. Specializujeme se na prodej nápojů. U nás se setkáte s příjemným prostředím. Nabízíme bohatý výběr občerstvení za příznivé ceny. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Ochotně vyjdeme vstříc vašim přáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Zavadilka

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. V našem motorestu si nápoj vyberete i vy. Naší prioritou je vstřícnost a ochota. V našem občerstvení pro vás připravíme i vaše oblíbenou pochutinu. V našem příjemném prostředí se nebudete cítit jako na návštěvě, ale jako doma. Můžeme vám namíchat nealkoholický drink. V nabídce našeho motorestu najdete i alkoholické nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Kubát - Hostinec U Kubátů

V naší nabídce jídel naleznete i pokrmy bez masa. Náš motorest nabízí i různé občerstvení. Máte-li rádi příjemné prostředí, zavítejte k nám. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji. Spolehněte se náš ochotný přístup. Nabízíme ty nejkvalitnější služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Jilemnice

Náš státní úřad důsledně dbá na kvalifikaci a fundovanost zaměstnanců. Přinášíme možnost vyřizování stížností. Jsme státní organizace, která se zaměřuje na vyřizování žádostí od občanů. Všem zákazníkům poskytujeme kvalitní poradenství. Zajišťujeme vyřízení vašich požadavků během otevíracích úředních hodin. U našeho státního úřadu můžete počítat s ochotou. Součástí našich aktivit je také zajištění pořádku na veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Rodinka

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Rokytnice nad Jizerou

Náš úřad poskytuje širokou nabídku služeb. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Jsme připraveni vám ochotně poradit ve vaší záležitosti. Pomůžeme vám kdykoli během úředních hodin. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování stížností. Zaměřujeme se na poradenství. Policie pomáhá nevinným a poškozeným občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Semily

Jsme jedním ze státních úřadů. Během úředních hodin máme otevřeno a v tento čas se vám budeme plně věnovat. Zaměřujeme se na poradenství. Jsme tu pro vás s úsměvem a ochotou. Vyřizujeme všechny přijaté stížnosti. Pro občany provádíme vyřizování žádostí. Všichni občané mohou využít nabízených služeb policie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Jilemnice - Městská policie

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci. Zajišťujeme vyřízení vašich požadavků během otevíracích úředních hodin. Vyřizujeme všechny přijaté stížnosti. S ochotou vám dokážeme poradit. Mezi státní orgány patří i policie. Plníme funkci ochrany veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku