Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Semily

 

Finanční úřad Turnov

Státní úřady jsou Vám otevřeny pro Vaše potřeby. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. Pro veřejnost je u nás otevřeno během úředních hodin. Jednou z našich činností je také vyřizování žádostí. Náš státní úřad si dává záležet na ochotě při jednání. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARIES DATA a.s.

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Serioznost je pro nás důležitá. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Pomůžeme vám s prohloubením vašich znalostí. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov Semily

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Harrachov

Náš státní úřad Vám pomůže vyřešit různé situace. Vyřizování stížností všeho druhu je také naší pracovní náplní. Náš úřad nabízí také poradenství. Na vyřizování žádostí máme speciální oddělení. Plníme funkci ochrany veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Semily - Domov mládeže

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Zaručíme vám odpovídající ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant - Domov mládeže

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Využijte u nás také možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Invia - cestovní agentura

Prohlašujeme, že jsme pojištění dle zákona. Naši zaměstnanci disponují skvělou znalostí svého oboru. Vyzkoušejte si naši ochotu sami. Naší cestovní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. V nabídce máme připraveny i last minute pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Semilech - Soudy

Zabýváme se provozem státního úřadu a poskytováním kvalitních služeb. Ochotně se zaměřuje na řešení žádostí od občanů. Můžete se na nás obrátit s vyřízením žádostí. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Během úředních hodin pro Vás má náš státní úřad otevřeno. Obraťte se na nás také za účelem poradenství dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Čermák - směnárna

S našimi službami turistům budete spokojeni. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči turistům. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naše směnárna poskytuje možnost směnit jakoukoli hotovost. Naše směnárna nabízí nejvýhodnější kurzy měn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje - Požární stanice Turnov

Nabídneme vám zajištění odborných služeb naší záchranné instituce. Naše instituce nabízí pomoc. Policie České republiky se angažuje především na poli bezpečnosti. Naše instituce klade důraz na aktivní přístup k moderním formám komunikace s veřejností. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Spolehlivost je pro nás zcela zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku