Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Opava

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Opavě 1

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Cílem naší instituce je poskytovat bohoslužby . Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Opava - Odbor sociálních věcí

V případě potřeby můžete kdykoli kontaktovat naši samosprávu. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytují poradenství v oblasti fungování samosprávy. U nás vám pomůžeme s vyřízením žádosti se kterou si nebudete vědět rady. Pro naše zaměstnance je ochota prioritou. Jako samospráva dodržujeme určitá pravidla, např. máme otevřeno během úředních hodin. Sociální dávky jsou pouze jednou částí sociální politiky místních samospráv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Opava - Odbor dopravy

Prostřednictvím efektivní samosprávy pečujeme o rozvoj území a veřejné potřeby. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti samosprávy. Navštivte nás, otevřeno máme během úředních hodin. Naši zaměstnanci vyřizují žádosti fyzických i právnických osob. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Opavě

Naše politická strana nabízí možnost zúčastnit se politického života. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Dáváme si záležet na srozumitelnosti našich cílů. Členové naší politické strany jsou velice ochotní. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Opava - Odbor finanční a rozpočtový

Naše samospráva poskytuje různé služby svým občanům. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady s vyřizováním žádostí. Úřední hodiny jsou známkou toho, že máme otevřeno. U nás si zakládáme zejména na ochotě. Rádi Vám nabídneme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká hinduistická náboženská společnost

Duchovní život je pro naši církev velice důležitý. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Můžeme vám pomoci nalézt znovu svou duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav - Odbor archeologie

Využijte nabídky k účasti na politickém životě. Naše strana si dává jen srozumitelné cíle. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Jsme strana, jejíž členové jsou velice ochotní. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vítkově

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Jsme cestou k duchovnímu světu, který hledáte. Můžete také navštívit naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní úřad inspekce práce

Chopte se naší nabídky účastnit se politického života. Členové naší politické strany jsou velice ochotní. Zaručujeme se za otevřenost svých členů. Naše strana si k plnění stanovuje jen srozumitelné cíle. Našim cílem je dosahování udržitelného tempa růstu ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeholní dům Kongregace Naše paní milosrdenství Dobrého Pastýře

Přinášíme sociální pomoc. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Jsme organizace, která se specializuje na poskytování pomoci v nouzi. Všichni členové naší organizace Vám ochotně poradí i pomohou s Vaší situací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku