Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Litoměřice

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Litoměřicích

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Nacházejte s námi cestu k bohu. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Využijte nabídku našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Bohušovicích nad Ohří

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Specializujeme se na hledání cesty k bohu. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost. Přijďte na naše bohoslužby. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lovosicích

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Připravujeme pro vás bohoslužby. Naše duchovní setkání si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Libochovicích

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Naši věřící rádi využívají nabídky na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Litoměřice

Členům naší politické strany je nabídnuta účast na politickém životě. Dbáme na otevřenost naší strany. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Disponujeme znalostmi z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Hans Krása - Terezín

Zajišťujeme veškerou humanitární pomoc. U nás vám vždy rádi poradíme. U nás narazíte vždy na ochotné pracovníky. Pomoc v nouzi poskytneme všem potřebným. Organizujeme pravidelná setkávání. Přivítáme pomoc každého seriózního člověka nebo firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roudnice nad Labem - městský úřad

Přinášíme služby úřadů samosprávy. Náš úřad má pro návštěvy otevřeno během úředních hodin. U nás si můžete objednat termín a místo konání svatebního obřadu. Vydáváme povolení k vedení živnosti. Na našem stavebním úřadu vám mimo jiné vydáme i povolení ke stavbě. Využijte toho, že se přímo na úřadě nachází také knihovna. Věnujeme se lidem, kteří žádají o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Litoměřice - městský úřad

Využijte služeb naší samosprávy. Ochotu pomoci Vám rádi slíbíme. Služby samosprávy a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Přihlaste sebe i své děti na oddělení evidence obyvatel. Svatební obřady, které pořádáme, jsou to pravé pro vás. Zaměstnanci našeho odboru Vám rádi poradí se vším ohledně živnosti. V rámci našeho úřadu nabízíme služby Czech Pointu. Zabýváme se rozhodováním v oblasti sociálních dávěk a příspěvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohušovice nad Ohří - městský úřad

Věnujeme se spolehlivému řízení samosprávy. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám garantujeme. Svatební obřady od nás, to je zážitek na celý život. Nabídneme Vám zajištění služeb Czech Point. Přečtěte si zajímavé knížky v naší knihovně. O sociální dávky je možno žádat v úředních dnech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úštěk - městský úřad

Na našem úřadě zajišťujeme samosprávu. Na našem úřadě budete ochotně přijati našimi pracovníky. Poskytujeme mimo jiné také spolehlivé poradenství. Pro přijímání požadavků máme otevřeno během úředních hodin. Pracovníci našeho úřadu rádi vyřídí Vaši žádost. Rozhodování v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku