Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Břeclav

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Břeclav

Nabídku účasti na politickém životě Vám můžeme slíbit. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Program naší strany je velice otevřený. Jsme strana, jejíž představitelé mají velké znalosti z různých oblastí života. Jsme politickou stranou se srozumitelnými cíli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajský úřad Jihomoravského kraje - Odbor dopravy

Zvláštní péči věnujeme samospávě. Jako samospráva vás nadchneme naší ochotou. Mezi naše služby patří vyřizování Vašich žádostí. Pokud potřebujete poradenství, obraťte se na náš úřad. Přijďte k nám, máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Břeclavi

S naší stranou můžete využít nabídky účastnit se politického života. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Spolehněte se na otevřenost naší strany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Ledňáček

Poskytování sociální pomoci je klíčovou aktivitou naší instituce. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Přivítáme pomoc každého seriózního člověka nebo firmy. Cílem naší instituce je také nabídnout kvalitní odborné poradenství. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Dobrovolníci naší organizace jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boleradice - úřad městyse

Naše samospráva úspěšně spravuje historické budovy ve svém majetku. Jako samospráva jsme vám k dispozici, je otevřeno během úředních hodin. Náš úřad poskytuje poradenství. U nás poskytujeme všechny služby spojené s kontaktním místem Czech Point. Neváhejte využít služby naší knihovny. Pomůžeme vám vybrat možnosti výhodných sociálních dávek pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drnholec - úřad městyse

Neváhejte využít služeb naší spolehlivé samosprávy. Poskytneme vám služby s maximální ochotou. Naše oddělení evidence obyvatel Vám je k dispozici. Součástí naší samosprávy je i stavební úřad. Naše knihovna pořádá i čtení pro děti. Oddělení našeho úřadu se zaměřuje na ochranu dětí. Úspěšné a spravedlivé vyplácení sociálních dávek místní samosprávou předpokládá znalost příslušných zákonů, předpisů a místních vyhlášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velké Němčice - úřad Městyse

Navštivte kdykoli úřady naší samosprávy. Přijďte na náš úřad v době, kdy má otevřeno, tedy během úředních hodin. Jako samospráva nikdy nezapomínáme na ochotu. Ujišťujeme Vás, že Vaše žádost bude vyřízena co nejdříve. Knížky v místní knihovně tu jsou pro Vás. Vyřizujeme žádosti o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno

Naše organizace se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci všem osobám, které ji potřebují. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. Pracovníci naší organizace Vám rádi poradí v těžkých životních situacích. Pořádali jsme akci, jejích výtěžek půjde na pomoc lidem v nouzi. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Každý senior ocení práci naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově - sbor Valtice

Duchovní život pomáhá lidem poznat sebe sama. Pomoc v nouzi je naším posláním. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku