Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Římskokatolická farnost Lomec

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. S námi najdete cestu k bohu. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Blatná - Správní odbor

Jsme samosprávním orgánem. Služby poradenství jsou součástí naší nabídky. Zaměřujeme se především na vyřizování žádostí. Vedeme matriční agendu. Navštivte naši matriku v oddělení evidence obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně - domov mládeže

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabídneme Vám i pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Vodňany

Náš státní úřad v rámci své činnosti zajišťuje řadu prospěšných aktivit a činností. Můžete u nás nahlásit jakékoli stížnosti, rádi je pro vás vyřídíme. Navštivte náš státní úřad, který má otevřeno během úředních hodin. Náš úřad nabízí také poradenství. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Blatná

V rámci pravomocí našeho státního úřadu poskytujeme občanům jisté služby. Využijte ochoty pracovníků našeho úřadu. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Budeme se vám věnovat během otevírací doby, která je stanovená úředními hodinami. Vyřizujeme všechny podněty občanů, včetně stížností. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Strakonice

Zabýváme se provozem státního úřadu a poskytováním kvalitních služeb. Naši úředníci jsou ochotní každý den. Své služby vám nabízíme vždy během úředních hodin. Zabýváme se také vyřizováním stížností. Jsme státní úřad, který poskytuje poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Přátelé mateřského centra Beruška Strakonice

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Výhodou naší organizace je také služba poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna & kavárna Pohoda

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Inspirace

Zavítejte do naší prodejny čajů. Naše nabídka zahrnuje kromě čajů také další chutné nápoje. U nás vám nabídneme velmi kvalitní čaje i další nápoje. Vychutnat si u nás můžete také občerstvení. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. Vychutnat si u nás můžete nejen skvělé nápoje, ale také příjemné prostředí. Poradíme Vám, jak si nejlépe uvařit čaj z bylinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Ostrovec

Provozujeme restauraci s nabídkou teplých i studených jídel včetně alkoholických či nealkoholických nápojů. Nabízíme grilované steaky, čerstvé ryby i vepřová kolena. Disponujeme salonkem pro 25 osob a zastřešenou terasou pro 60 osob. Pořádáme soukromé a firemní večírky či svatby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku