Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Vladimír Mráz- sportovní rybolov

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GERLACH spol. s r.o.

Zařídíme pro Vás i celní služby. Jsme připraveni Vám poskytnout poradenství v oblasti celních služeb. Na naši kvalitu celních služeb při vývozu i dovozu se můžete spolehnout. Našim zákazníkům nabízíme vždy kompletní znalost v oblasti celních služeb. Při poskytování našich služeb dbáme na serióznosti. Zajišťujeme i zpracování údajů pro intrastat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kolářova knihovna

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Lovecká bašta

Náš penzion a restaurace se nachází v klidné části Strakonic. Nabízíme ubytování s parkováním. Pořádáme svatební hostiny, rauty, narozeniny, večírky a zahradní oslavy. Specializujeme se na zvěřinové speciality. K dispozici je 140 míst a zahrádka. Poskytujeme možnost Wi-Fi připojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD Sttrans, a.s.

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší společnosti. Realizujeme spolehlivou autobusovou dopravu. Na naši autobusovou přepravu se můžete spolehnout. Nákladní doprava, kterou oceníte. Jsme firma, která si zakládá na kamionové přepravě. Na kvalitu našich služeb zaměřených na oblast mezinárodní dopravy a přepravy máme nekompromisní požadavky. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu. Naše dopravní společnost Vám zajistí i celý zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařská knihovna Okresní nemocnice Strakonice

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace a penzion Na Zborově

Zajišťujeme výborné restaurační služby. Nabízíme kuřácké prostory. V naší restauraci jsou i nekuřácké prostory. Zajišťujeme provoz restaurace. Využijte posezení na našem baru. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. Zatančit si můžete na naší diskotéce. Naše hrací automaty vás budou bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Blatná

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje žádosti, podněty, podání i stížnosti od občanů i podnikatelské veřejnosti. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy. Během úředních hodin máme otevřeno a v tento čas se vám budeme plně věnovat. Ochotně se postaráme o vaše papíry. Zabýváme se odborným vyřizováním vašich žádostí. Zabýváme se vyřizováním stížností. Dohlížíme na veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku