Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Sbor Církve bratrské v Husinci

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Pořádáme setkávání několikrát do roka. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Poradíme, jak správně duchovně vést Vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Strakonice - Odbor sociální

Dbáme, aby naše samospráva byla v souladu s potřebami obce a občanů. Navštivte nás v době, kdy je během úředních hodin otevřeno. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce a našeho personálu. Pokud se na přechodnou dobu ocitnete v hmotné nouzi, nabízíme vám pomoc. Staráme se o vyřízení sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina KAMPANUS

Naše organizace se specializuje na humanitární pomoc. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Využijte naši nabídku zábavy pro děti. Připravujeme zábavný program pro mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ratejna

Naše instituce je aktivní na poli humanitární pomoci. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. U nás budou děti šťastné. Cílem naší organizace je věnovat se a pomáhat mládeži. Nabízíme volná místa v našich kroužcích. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Student VOŠ a SPŠ Strakonice, o.p.s.

Naše zařízení poskytuje různé druhy sociální pomoci. Setkávání se s lidmi podobných problémů, která organizujeme, vám může hodně pomoci. Seriózností u nás rozhodně nešetříme. Naši poskytovatelé pomoci jsou velice vstřícní a ochotní. Poradenství je jednou se služeb, které naše instituce nabízí. Zajistíme pomoc v nouzi všem potřebným.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Františka Ladislava Čelakovského Strakonice

Jsme odborníky na poskytování humanitární pomoci. V nouzi u nás najdete pomoc. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Ochota je naší silnou stránkou. Připravujeme zajímavý program pro děti. Naše organizace se věnuje mládeži.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Dukelská Strakonice

Zabýváme se poskytováním konkrétní potřebné humanitární pomoci. Děkujeme za ochotu zapojit se do naší činnosti. Zajišťujeme hmotnou pomoc v nouzi. Využijte také možnosti poradenství v těžkých chvílích. Dbáme o dodržení maximální serióznosti. Zabýváme se humanitární pomocí dětem. Všechna mládež je v naší organizaci vítána.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Prevent

V případě potřeby jsme ochotni nabídnout sociální pomoc. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Připravujeme program pro děti. Naše instituce se specializuje na mládež. Navštivte naše zajímavé kurzy. Naší náplní jsou také poutavé semináře. Navštěvujte naše kroužky. S námi si můžete užít i zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Čestice - Podlesáci

Nabízíme humanitární pomoc v naší neziskové instituci. U nás se dočkáte pomoci. Poradenství naší instituce je zárukou kvality. Využijte naši nabídku zábavy pro děti. Vytváříme programy pro socializaci mládeže. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Nabízíme vám také různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Cestou vůle

V naší instituci se zaměřujeme na zajištění humanitární pomoci. Při setkávání u nás se můžete dozvědět spoustu užitečných rad. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Zabýváme se také poskytováním poradenství. Naše instituce se snaží o maximální serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku