Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Český rybářský svaz, místní organizace Bavorov

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Aktivními členy našeho svazu jsou místní, kteří se věnují rybaření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Blatná

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Nabízíme možnost poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Strakonice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Volyně

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud jste vášnivý skaut, přidejte se k nám. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Kuželky s námi může hrát každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP Blatná

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum

Věnujeme se také službám turistům. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální turistické a mapové centrum

Jsme specialisté na služby turistům. U nás můžete využít ubytování za nejlepší ceny. Zajišťujeme zajímavé výlety. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině. Umíme výborně německy. Zajišťujeme služby cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baribal o.s

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Poskytujeme semináře z různých oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola v přírodě a školní jídelna

Seriózní přístup našeho personálu a péče o zákazníky je na naší pobočce samozřejmostí. Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí. Důsledně dbáme na pojištění našich služeb dle zákona. Prožijte s námi bezstarostnou dovolenou. Pravidelně kontrolujeme, zda se nezhoršila kvalita námi nabízených hotelů. Naše odborné znalosti v oblasti cestovních služeb můžete kdykoli využít.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Němec-dětský tábor

S naší firmou si bezstarostnou dovolenou opravdu užijete. Naše společnost klade velký důraz na vystupování a seriózní přistup personálu naší pobočky. Jsme ochotni věnovat se vám, jak dlouho bude zapotřebí. Naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch si zákazníci velice oblíbili. Pracujeme na základě našich znalostí. Dětské tábory poskytují dětem úžasné zážitky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku