Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Automotoklub Blatná

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Strakonice, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Jednáme jedině seriozně. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prácheňský automotoklub, spol. s r.o.

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub České republiky - Motokros a Enduro klub Jinín

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Naše sdružení nabízí i poradenství. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Setkávání jsou naší prioritou. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště služeb Vodňany

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. S námi se můžete vyučit jako kvalitní zámečník. Nabízíme kvalitní vzdělání pro nástrojaře. Naše vzdělávací instituce vám dá znalosti k tomu být dobrým zahradníkem. Vyberte si nějakou z našich možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola řemesel a služeb Strakonice

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Máme znalosti v mnoha oborech. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Studujte kvalitně na naší střední škole. Jsme škola pro podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Poradenství je u nás kvalitní. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šmidingerova knihovna Strakonice

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Strakonice

Patříme mezi státní úřady. Ochotně pro vás vyřídíme i jakékoli stížnosti. Jsme organizací, která zabezpečí vyřízení vašich žádostí. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům. Ochotně vykonáváme konzultační činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku