Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice - Internát

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okres Strakonice

Naším cílem je přispívat k ochraně lidského zdraví. K našim klientům vždy přistupujeme seriozně a individuálně. Naše společnost přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. U nás pracují pouze specialisté s hlubokou znalostí svého oboru. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. Naši odborníci přistupují ke každému klientovi s ochotou a vstřícností. Členové našeho sboru hasičů zasahují při požárech, živelných pohromách a jiných mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SÝBEK Autodoprava, s.r.o.

Využijte naši autodopravu. Hledejte u nás serioznost a cenovou dostupnost. Zaručujeme kvalitní kamionovou přepravu. Kromě mezinárodní dopravy se zabýváme i vnitrostátní dopravou a přepravou nákladů. Zajišťujeme služby v rámci vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hangár

Provozujeme nekuřáckou restauraci. Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje a studená i teplá jídla. Naleznete u nás zastřešenou zahrádku a samovýčep. Možnost pořádání banketů, oslav, rautů i svatebních hostin. K dispozici jsou v suterénu dva ricochetové kurty. Zajišťujeme rozvoz jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Blatenska

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Pořádáme mnohá společná setkávání. U nás se dočkáte užitečných rad. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinotéka Vodňany

Prodej sudového a lahvového vína, prodej dárkových předmětu k vínu. Vítěz ankety "Vinárna roku 2012"

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Petra Mačkov

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIPGAMES a.s.

Provozování baru je s námi hračka. Rádi bychom nabídli svým návštěvníkům zázemí dobrého občerstvení. Hosté si velmi oblíbili příjemné posezení v atraktivním prostředí našeho baru a velký sortiment nápojů. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. I ten největší milovník nealkoholických nápojů si u nás pohladí své chuťové buňky. Při návštěvě našeho sportbaru zažijete fantastickou atmosféru. V našem baru najdete dokonce i ruletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD STTRANS, a.s.

Jsme profesionální společností v oblasti autodopravy. Naše společnost díky profesionálnímu přístupu získala řadu spokojených zákazníků, kteří oceňují zejména kvalitní služby a rychlost vyřízení zakázek. Přesvědčíme vás o svých profesionálních znalostech v oboru dopravy a přepravy. V oblasti dopravní přepravy vynikáme seriózností svých služeb. V oblasti dopravy a přepravy bude naše služby provázet vždy vysoká ochota. Věnujeme se také službám v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Zařídíme pro Vás služby v oblasti osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České dráhy a.s.

Naše firma je specialistou na autodopravu. Zakládáme si na kvalitě provedené práce, serióznosti a spokojenosti našich zákazníků. Zabýváme se poskytováním služeb silniční přepravy pro řešení vašich potřeb. V oblasti dopravy a přepravy u nás můžete počítat s opravdovou kvalitou. Přinášíme také služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Naše firma se zaměřuje na osobní dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku